Aanstellingen SAO Apeldoorn week 10

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 4 maart tot en met zondag 10 maart.

Dinsdag 5 maart

Meine de Boer 20:00 uur: Berkum 1 – Quick’20 1 (za)
Youri Kuipers 17:00 uur: AZ JO17-1 – Ajax JO17-1

Woensdag 6 maart

Jordin Brouwer 16:00 uur: Nederland O15 – België O15 (vierde official)
Jeremy van der Ley 16:00 uur: Nederland O15 – België O15 (ASR)

 

Zaterdag 9 maart 

Ferry van Ark 15:00 uur: Elistha 1 – Juliana ’31 1
Nicolet Bakker 15:00 uur: Urk – ACV (ASR)
Richard Bakker 14:30 uur: EMM 1 – Harskamp 1
Gerrit Beekman 17:00 uur: VSCO ’61 1 – ESC 1
Jelle Besselsen 15:00 uur: Oranje Nassau 1 – HZVV 1
Melvin Brink 14:30 uur: VVOG JO19-1 – Hooglanderveen JO19-1
Jordin Brouwer 13:00 uur: Hercules JO17-1 – Buitenveldert JO17-1
Rick van Bussel 10:15 uur: DTS Ede JO15-1G – Orion JO15-1
Twan Derksen 10:30 uur: csv Apeldoorn JO13-1 – Tubantia JO13-1
Gerard Jansen 15:00 uur: Excelsior Z. 1 – Redichem 1
Wim Jeths 15:00 uur: Bennekom JO17-1 – VDZ JO17-1
Martijn Kieft 14:30 uur: DFS sv – Nootdorp
Jan Langendonk 12:15 uur: Dos Kampen 2 – Vroomshoopse Boys 2
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Berkum – Genemuiden SC
Owen Luksch 12:30 uur: Pax JO17-1 – FC Zutphen JO17-2
Erik Maat 15:00 uur: SDS ’55 1 – Batavia ’90 1
Fred van Meerkerk 12:00 uur: RKHVV JO17-1 – Warnsveldse Boys JO17-1
Gerrit van Munster 15:00 uur: Be Quick’28 JO19-2 – AZC JO19-1
Philip Ploeg 10:30 uur: Lunteren JO17-1 – OBW JO17-1
Mursel Söner 14:30 uur: Oene VR1 – Heino VR1
Bas Steinhauser 14:30 uur: IJVV 1 – WVF 1

Zondag 10 maart

René Beijen 14:00 uur: ABS 1 – Enter 1
Marco Daemen 14:00 uur: Batavia 1 – Groesbeekse Boys 1
Daniël Groen 14:30 uur: TKA 1 – Orderbos 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Twello SV 1 – Beekbergen 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Nieuw Buinen 1 – FVC 1
G.J. Mulder 11:30 uur: Voorwaarts T 4 – WSV 3
Gijs van Mun 14:00 uur: Quick ’20 – OFC
Theo Oosterman 11:00 uur: VDZ 2 – Spero 2
Muhamed Osman 14:30 uur: AWC – DEM
Philip Ploeg 14:30 uur: Eldenia VR1 – DSE VR1
Kemal Sener 14:00 uur: SV Basteom 1 – Voorst 1
Luuk Timmer 14:00 uur: Goes – Blauw Geel’38/JUMBO
 
Martijn Kieft

Scheidsrechter Martijn Kieft leidt zaterdag de wedstrijd DFS – Nootdorp. WoZoPro.