Aanstellingen SAO Apeldoorn week 10

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden tot en met zondag 11 maart.

Dinsdag 6 maart: 

Jelle Besselsen 20:15 uur: DFS sv – Woezik

 

Vrijdag 9 maart: 

Sibo van der Laan 20:00 uur: ZVV Sparta Nijkerk 1 – WSV 2 (zaal)
Jan Langendonk 20:30 uur: PFC/ Pro Sport centrum 2 – Columbia 1 (zaal)
Fred van Meerkerk 20:00 uur: AHB 1 – Watergoor 1 (zaal)
21:00 uur: Walk Inn Boys 5 – Lenco’s De 5 (zaal)
Eduard Oostendorp 20:15 uur: VIOS V. VR1 – ZVH VR1 (zaal)
21:15 uur: VIOS V. 1 – Exstudiantes Zwolle 2 (zaal)
Pieter Siwabessy 20:45 uur: ZVV Ede 1 – Almelo FC 1 (zaal)
Bas Steinhauser 20:00 uur: FC Emmen – Jong AZ (ASR)

 

Zaterdag 10 maart: 

Ferry van Ark 10:00 uur: Bennekom JO15-1 – Achilles ’29 JO15-1G
Henk van den Beld 14:30 uur: ESC 1 – Olympia’28 1
Jelle Besselsen 14:30 uur: DZC ’68 1 – Hierden 1
Meine de Boer 14:30 uur: asv Dronten 1 – Vroomshoopse Boys 1
Melvin Brink 12:30 uur: Epe JO17-1 – SEH JO17-1
Jordin Brouwer 10:30 uur: AFC 34 JO17-1 – Olde Veste’54 JO17-1
Rick van Bussel 12:30 uur: Be Quick Z. JO17-1 – Holten JO17-1
Johan van Gerrevink 14:30 uur: Zwolsche Boys 1 – ZAC 1
Harry Hurenkamp 12:45 uur: Helios JO15-1 – Lochem SP JO15-2
Gerard Jansen 14:30 uur: Veenendaal 1 – UNI VV 1
Wim Jeths 14:30 uur: De Zweef JO17-1 – Lemelerveld JO17-1
Youri Kuipers 15:00 uur: FC RDC 1 – Harfsen 1
Jan Langendonk 14:00 uur: Klarenbeek SC VR1 – SteDoCo VR1
Rein van Leeuwen 15:00 uur: Swift ’64 1 – Reaal Dronten 1
Owen Luksch 15:30 uur: Robur et Velocitas JO17-1 – DVS’33 Ermelo JO17-1
Erik Maat 15:00 uur: OVC ’85 1 – Zeewolde 1
Fred van Meerkerk 12:30 uur: VIOS V. JO17-1 – Rood-Wit ’58 JO17-1
Gijs van Mun 14:30 uur: VVOG JO19-1 – Houten JO19-1
Muhamed Osman 13:00 uur: Diepenveen JO17-1 – Schalkhaar JO17-2
Evert Petersen 14:30 uur: DSV ’61 1 – WZC Wapenveld 1
Philip Ploeg 10:45 uur: DVS’33 Ermelo JO15-1 – Unicum JO15-1
Jan Reijnen 14:30 uur: Jonathan 1 – Kockengen 1
Gertie Schol 12:30 uur: VIOS V. JO19-1 – WHC JO19-1
Remon Tulen 12:15 uur: Berkum 2 – Excelsior’31 2
Patrick Zwiers 14:45 uur: DVV 1 – Vierhouten’82 1

 

Zondag 11 maart: 

Stefan Baltus 14:00 uur: Enschede SC 1 – Suryoye-Mediterraneo 1
René Beijen 14:00 uur: Markelo 1 – Bentelo 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Emmen 1 – Frisia 1
Bennie Mulder 14:00 uur: SVBV 1 – MEC 1
Hubert Mulder 11:30 uur: Helios 2 – Klarenbeek SC 2
G.J. Mulder 10:30 uur: Haarle 2 – Lettele 2
Gijs van Mun 14:30 uur: Jong De Graafschap – Westlandia (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: Doetinchem 1 – MvR 1
Kemal Sener 14:00 uur: V en L 1 – Wesepe 1
Luuk Timmer 14:00 uur: Heerenveen – Alphense Boys
Maarten Zilverberg 14:00 uur: ATC’65 1 – SDC ’12 1