Aanstellingen SAO Apeldoorn week 11

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 11 maart tot en met zondag 17 maart.

Maandag 11 maart

Melvin Brink

20:00 uur: csv Apeldoorn O21 – SKV O21

Boban Dordievski 20:00 uur: csv Apeldoorn O21 – SKV O21 (ASR)
Marthijn Witteveen 20:00 uur: csv Apeldoorn O21 – SKV O21 (ASR)

Dinsdag 12 maart

Luuk Timmer 19:30 uur: Jong Sparta Rotterdam – FC ‘s-Gravenzande

Zaterdag 16 maart

Richard Bakker 12:00 uur: Hoevelaken 2 – asv Dronten 2
Gerrit Beekman 14:30 uur: VVOP 1 – Horst FC 1
Jelle Besselsen 15:00 uur: DTS Ede 1 – Merino’s De 1
Meine de Boer 15:00 uur: Gorecht 1 – Drachterboys 1
Jordin Brouwer 15:00 uur: Almere City FC JO17 – VVV-Venlo JO17
Rick van Bussel 11:45 uur: SML JO17-1G – HVCH JO17-1
Marcel Derksen 12:00 uur: Stroe 2 – Horst FC 2
Twan Derksen 11:00 uur: Teuge SP JO15-1 – Voorwaarts T JO15-1
Wim Jeths 14:30 uur: SDC Putten JO17-1 – Robur et Velocitas JO17-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Jodan Boys – Swift
Jan Langendonk 11:30 uur: DVS’33 Ermelo 2 – SDV Barneveld 2
Jeremy van der Ley 18:00 uur: Flevo Boys – Urk (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: Hoevelaken 1 – Barneveld 1
Fred van Meerkerk 12:30 uur: VVOG JO15-1 – SVI JO15-1
Bennie Mulder 14:00 uur: Apeldoornse Boys 1 – EDS 1
Gijs van Mun 12:30 uur: SKV 2 – Nunspeet 2
Gerrit van Munster 12:30 uur: WHC JO17-1 – HHC Hardenberg JO17-1
Muhamed Osman 13:00 uur: Feyenoord JO19 – Ajax JO19-1 (ASR)
Philip Ploeg 14:00 uur: Twello SV JO17-1 – SDV Barneveld JO17-1
Mursel Söner 15:00 uur: HHC Hardenberg VR1 – Epe VR1
Bas Steinhauser 14:30 uur: Valleivogels 1 – VRC 1
Remon Tulen 14:30 uur: Lunteren 1 – VSCO ’61 1
Guus de Witte 14:30 uur: Terschuurse Boys 1 – Nieuwland 1
Marthijn Witteveen 11:30 uur: csv Apeldoorn JO15-2 – Hattem JO15-1G

Zondag 17 maart

Ferry van Ark 14:00 uur: Holten 1 – GFC 1
Marco Daemen 11:30 uur: HSC ’21 2 – DCS 2
Daniël Groen 14:30 uur: Groen Wit’62 1 – WWNA 1
G.J. Mulder 10:00 uur: ZVV ’56 2 – Victoria Boys 2
Gijs van Mun 14:30 uur: HSC ’21 – HBS (ASR)
Theo Oosterman 14:30 uur: Loenermark 1 – Dierense Boys 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Rohda R. 1 – Longa ’30 1 (ASR)
Philip Ploeg 14:00 uur: VDZ VR1 – Berghuizen VR1
Kemal Sener 14:00 uur: Kilder 1 – VVL 1
Luuk Timmer 14:30 uur: TEC – Hercules

Jelle Besselsen

Scheidsrechter Jelle Besselsen leidt zaterdag de wedstrijd DTS Ede – De Merino’s. Foto: WoZoPro

*de overige aanstellingen volgen z.s.m.