Aanstellingen SAO Apeldoorn week 11

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden tot en met zondag 18 maart.

Maandag 12 maart: 

Sibo van der Laan 20:15 uur: FV United Enschede 2 – Almelo FC 7 (zaal)
21:15 uur: Eilermark 2 – Achilles E 1 (zaal)
Jan Langendonk 19:00 uur: IFC Zwolle 2 – Hoekje/Toyota O’zaal 1 (zaal)
20:00 uur: SVI VR2 – SVI VR4 (zaal)
Bas Steinhauser 20:00 uur: Fortuna Sittard – De Graafschap (ASR)
Luuk Timmer 20:00 uur: Jong Ajax – FC Eindhoven (4e off.)

 

Vrijdag 16 maart: 

Fred van Meerkerk 21:30 uur: Sporting Harderwijk 3 – HZVV 1
Luuk Timmer 20:00 uur: Jong AZ – FC Almere City
Pieter Siwabessy 20:30 uur: RKSV Driel 1 – Morado CF 2 (zaal)
G.M. van der Wal 20:30 uur: Sporting Harderwijk 1 – Almelo FC 1 (zaal)
21:30 uur: HZVV 7 – HZVV 6 (zaal)

 

Zaterdag 17 maart: 

Ferry van Ark 12:30 uur: SKV JO17-1 – AZSV JO17-1
Henk van den Beld 15:00 uur: Hatto Heim 1 – Zwolsche Boys 1
Jelle Besselsen 14:30 uur: SVZW 1 – KHC 1
Meine de Boer 15:00 uur: Olde Veste’54 1 – Buitenpost
Melvin Brink 14:30 uur: Eerbeekse Boys JO19-1 – Dinxperlo JO19-1
Rick van Bussel 11:00 uur: Teuge SP JO15-1 – SDC Putten JO15-1
Johan van Gerrevink 12:15 uur: SDV Barneveld 2 – Bennekom 2
Gerard Jansen 14:30 uur: AZSV 2 – Nunspeet 2
Wim Jeths 14:30 uur: Enschede SC JO17-1 – Urk JO17-1
Youri Kuipers 13:30 uur: DWS JO17-1 – Buitenveldert JO17-1
Jan Langendonk 14:30 uur: EZC ’84 1 – Wilsum 1
Rein van Leeuwen 15:00 uur: Hellendoorn v.v. 1 – ASV ’57 1
Erik Maat 14:30 uur: Rouveen SC 1 – DSV ’61 1
Fred van Meerkerk 14:30 uur: SDC Putten JO19-1 – Dos Kampen JO19-1
Gijs van Mun 15:00 uur: HSC ’21 JO17-1 – GVAV-Rapiditas JO17-1
Muhamed Osman 14:30 uur: Hatto Heim JO19-1 – Unicum JO19-1
Evert Petersen 14:30 uur: SV Otterlo 1 – Rood-Wit ’58 1
Gertie Schol 10:30 uur: Unicum JO15-1 – Epe JO15-1
Luuk Timmer 14:30 uur: FC Rijnvogels – Switft
Remon Tulen 15:00 uur: v.v. Dieren 1 – SKV 1

 

Zondag 18 maart: 

René Beijen 14:00 uur: ZVV ’56 1 – Brummen 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Colmschate 1 – Albatross 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Stevo 1 – Longa ’30 1
Bennie Mulder 14:00 uur: EDS 1 – GVA 1
Remco Mulder 14:00 uur: SHE 1 – FC Zutphen 1
Gijs van Mun 14:30 uur: OFC – HSC ’21 (ASR)
Maarten Zilverberg 14:30 uur: SDOUC 1 – WAVV 1