Aanstellingen SAO Apeldoorn week 15

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 8 april tot en met zondag 14 april.

Vrijdag 12 april

Luuk Timmer 20:00 uur: FC Dordrecht – MVV (4e official)

Zaterdag 13 april

Ferry van Ark 14:00 uur: Woezik 1 – Oranje Blauw 1
Richard Bakker 15:00 uur: Elistha 1 – Kolping-Dynamo 1
Gerrit Beekman 15:00 uur: Olde Veste’54 1 – Gorecht 1
Henk van den Beld 11:45 uur: Be Quick’28 JO19-1 – Longa ’30 JO19-1
Jelle Besselsen 14:30 uur: Enter Vooruit 1 – NSC Nijkerk 1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Kon. HFC JO19-1 – DEM JO19-1
Rick van Bussel 12:45 uur: SDV Barneveld 3 – Juliana ’31 2
Marcel Derksen 14:30 uur: Eerbeekse Boys 2 – AGOVV 2
Twan Derksen 13:00 uur: Groen Wit’62 JO15-1 – DVOL JO15-1
Nicholas Henon 12:30 uur: Orion JO17-1 – UDI’19/CSU JO17-1
Matthias Hollebeek 10:30 uur: Schalkhaar JO13-1G – Excelsior’31 JO13-1
Wim Jeths 14:15 uur: SML JO15-1 – UDI’19/CSU JO15-1
Martijn Kieft 15:00 uur: csv Apeldoorn – AZSV
Youri Kuipers 15:30 uur: PEC Zwolle JO17-1 – FC Twente JO17-1
Rein van Leeuwen 12:30 uur: OWIOS 2 – Veensche Boys 2
Jeremy van der Ley 15:00 uur: Sparta Nijkerk – Excelsior’31 (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: DSV ’61 1 – Hatto Heim 1
Fred van Meerkerk 12:30 uur: DVS’33 Ermelo JO17-1 – Sparta Nijkerk JO17-1
Gijs van Mun 15:00 uur: Valburg 1 – GVC 1
Gerrit van Munster 15:00 uur: Zeewolde JO19-1 – Diepenveen JO19-1
Muhamed Osman 15:00 uur: csv Apeldoorn – AZSV (ASR)
Philip Ploeg 10:15 uur: Fortissimo JO17-1 – RKHVV JO17-1
Mursel Söner 15:00 uur: ST FC Meppel/Alcides VR1 – Be Quick’28 VR4
Luuk Timmer 14:30 uur: Jong Almere City – Excelsior Maassluis
Marthijn Witteveen 14:30 uur: Kon. UD JO17-1 – Diepenveen JO17-1

Zondag 14 april

René Beijen 14:00 uur: UHC 1 – DIOSA 1
Marco Daemen 14:00 uur: VVO 1 – MvR 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Saasveldia 1 – W.V.V.’34 1
Daniël Groen 14:00 uur: Diepenveen 1 – Enter 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Jonge Kracht 1 – Veluwezoom 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Noordster 1 – SVBO 1
Bennie Mulder 14:00 uur: WWNA 1 – Brummen 1
G.J. Mulder 10:00 uur: Loenermark 2 – Rohda R. 3
Gijs van Mun 14:30 uur: TEC – Jong FC Volendam (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: ABS 1 – Gazelle De 1
Kemal Sener 14:00 uur: SV Basteom 1 – Angerlo Vooruit 1
Luuk Timmer 14:30 uur: Sparta Rotterdam – TOP Oss (4e official)

Rick van Bussel fluit deze week SDV Barneveld 3 – Juliana 2. Foto: Dennis Bresser.