Aanstellingen SAO Apeldoorn week 16

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 15 april tot en met woensdag 24 april.

Dinsdag 16 april

Youri Kuipers 17:30 uur: Excelsior JO17-1 – NAC Breda JO17-1

 

Woensdag 17 april 

Marthijn Witteveen 19:30 uur: VVOP JO17-1 – asv Dronten JO17-2

 

Vrijdag 19 april

Luuk Timmer 20:00 uur: FC Eindhoven – SC Cambuur (4e official)

 

Zaterdag 20 april

Nicolet Bakker 14:30 uur: De Dijk – ASWH (ASR)
Richard Bakker 14:30 uur: Dodewaard 1 – Stroe 1
Gerrit Beekman 14:30 uur: Vroomshoopse Boys 1 – FC Zutphen 1
Jelle Besselsen 14:30 uur: Drachtster Boys 1 – Noordscheschut 1
Meine de Boer 14:30 uur: Valleivogels 1 – AVW ’66 1
Marco Daemen 18:00 uur: Zenderen Vooruit 1 – Juventa ’12 
Gerard Jansen 14:30 uur: Zalk 1 – VSW 1
Wim Jeths 15:00 uur: ST:VVG’25/Etten JO17-1 – Bennekom JO17-1
Martijn Kieft 18:00 uur: DEM – Hoogland
Bjorn Kuiper 19:00 uur: Longa ’30 1 – NEC 1
Youri Kuipers 11:45 uur: FC Volendam JO19-1 – Almere City FC JO19-1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: VIOS V. 1 – Advendo ’57 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Hercules – EVV (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: Zwart Wit ’63 1 – Terschuurse Boys 1
Fred van Meerkerk 12:15 uur: VVOG JO17-1 – Twello SV JO17-1
Gijs van Mun 12:00 uur: Nunspeet 2 – Unicum 2
Theo Oosterman 17:00 uur: ABS 1 – Gazelle De 1
Muhamed Osman 14:30 uur: DFS sv – Ter Leede (ASR)
Philip Ploeg 10:15 uur: Bennekom JO13-1 – VVOG JO13-1
Mursel Söner 13:00 uur: Heino VR1 – DZC ’68 VR1
Bas Steinhauser 14:30 uur: Renswoude 1 – OWIOS 1
Luuk Timmer 14:30 uur: Juventus O17 – Tottenham Hotspur O17 (Future Cup)
Remon Tulen 14:00 uur: VRC 1 – Unicum 1
Marthijn Witteveen 15:00 uur: Harde ‘t JO19-1 – Groen Wit’62 JO19-1

 

Zondag 21 april

Luuk Timmer 14:00 uur: PSG O17 – Anderlecht O17 (Future Cup)

 

Maandag 22 april

Marco Daemen 14:30 uur: TKA 1 – WWNA 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Twenthe 1 – Reutum 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Klarenbeek SC 1 – Apeldoornse Boys 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Voorwaarts T 1 – Bon Boys 1
Gijs van Mun 14:00 uur: Hercules – Goes (ASR)
Muhamed Osman 14:00 uur: BVC ’12 1 – Heino 1 (ASR)
Philip Ploeg 19:30 uur: Colmschate VR1 – Victoria Boys VR2

 

Woensdag 24 april

Finale Onder 23: WSV O23 – Groen Wit’62 O23 (terrein v.v. Heerde)
Scheidsrechter Rick van Bussel
Assistent-scheidsrechter Melvin Brink
Assistent-scheidsrechter Jelle Besselsen

 

Rein van Leeuwen

Rein van Leeuwen leidt zaterdag VIOS V. 1 – Advendo ’57 1.