Aanstellingen SAO Apeldoorn week 16

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden tot en met zondag 22 april.

Donderdag 19 april

Guus de Witte 20:30 uur: Scherpenzeel 1 – Lunteren 1

 

 

Vrijdag 20 april

Sibo van der Laan Sporthal ‘De Pauw’ (Klarenbeek):
20:15 uur: PFC/ Pro Sport centrum VR2 – Exstudiantes Zwolle VR2 (zaal)
21:30 uur: ZVV Twente 1 – Excelsior’31 1 (zaal)
Fred van Meerkerk 20:30 uur: Helo ‘s 1 – Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 3 (zaal) 21:30 uur: HZVV 3 – Walk Inn Boys 2 (zaal)
Pieter Siwabessy 20:30 uur:  FC Gelre – Drachtster Boys (zaal)
Bas Steinhauser 20:00 uur: FC Den Bosch – FC Emmen (ASR)

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 21 april

Ferry van Ark 15:00 uur: Beuningse Boys JO19-1 – OBW JO19-1
Jordin Brouwer 15:00 uur: Achilles ’29 JO19-1 – Zeeburgia JO19-1
Rick van Bussel 14:30 uur: Eerbeekse Boys JO15-1 – SDC Putten JO15-1
Johan van Gerrevink 15:00 uur: Teuge SP 1 – Zwart Wit ’63 1
Gerard Jansen 15:00 uur: Redichem 1 – Veenendaal 1
Wim Jeths 15:00 uur: DTS Ede JO17-1 – asv Dronten JO17-1
Youri Kuipers 12:15 uur: AFC JO19-1 – Feyenoord JO18-1
Jan Langendonk 12:30 uur: asv Dronten 2 – OWIOS 2
Rein van Leeuwen 14:30 uur: WZC Wapenveld 1 – Swift ’64 1
Owen Luksch 10:30 uur: WHC JO15-1 – Nunspeet JO15-1G
Fred van Meerkerk 15:00 uur: DTS Ede VR1 – Jong PEC Zwolle
Gijs van Mun 14:30 uur: Lelystad ’67 JO19-1 – Cambuur L. JO19-1
Eduard Oostendorp 21:15 uur: VIOS V. VR1 – ZVH VR1 (zaal)
22:15 uur:  VIOS V. 2 – Vaassen 3 (zaal)
Muhamed Osman 14:30 uur: Spero JO17-1 – DIO ’30 JO17-1
Evert Petersen 14:30 uur: Hoevelaken 1 – Unicum 1
Philip Ploeg 10:45 uur: DVS’33 Ermelo JO13-1 – asv Dronten JO13-1G
Gertie Schol 16:30 uur: Warnsveldse Boys JO19-1 – AZC JO19-1
Mursel Söner 12:30 uur: DVS’33 Ermelo VR1 – Bruchterveld VR1
Wahyudi Vermeulen 11:45 uur: FC Zutphen JO19-1 – HHC Hardenberg JO19-1
Guus de Witte 14:30 uur: De Esch 1 – Be Quick’28 1

 

Zondag 22 april

Stefan Baltus 14:00 uur: Saasveldia 1 – Avanti W. 1
Marco Daemen 14:00 uur: Ulftse Boys 1 – SVBV 1
Boban Dordievski 14:00 uur: KCVO 1 – Heeten 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Stevo 1 – Tubantia 1
Bennie Mulder 14:30 uur: Arnhemse Boys 1 – Eendracht Arnhem 1
Hubert Mulder 11:00 uur: Colmschate 2 – Activia 2
G.J. Mulder 10:00 uur: ABS 2 – Schalkhaar 3
Remco Mulder 14:00 uur: V en L 1 – Emst 1
Gijs van Mun 14:30 uur: UNA – HBS (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: Gazelle De 1 – Hoonhorst 1
Kemal Sener 14:00 uur: GSV ’63 1 – Klein Dochteren 1
Luuk Timmer 14:00 uur: Juliana ’31 – OSS’20
Maarten Zilverberg 14:00 uur: Columbia 1 – Robur et Velocitas 1

 

Gerard Jansen