Aanstellingen SAO Apeldoorn week 18

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 29 april tot en met zondag 5 april.

Maandag 29 april

Muhamed Osman16:00 uur: Feyenoord O19 – Ajax O19 (ASR)
Luuk Timmer18:30 uur: Jong Go Ahead Eagles – Jong Roda JC

Woensdag 1 mei

Nicolet Bakker19:30 uur: DETO – SVZW (ASR)
Youri Kuipers16:00 uur: Sparta Rotterdam JO17-1 – Willem II Tilburg BV JO17-1

Vrijdag 3 mei

Muhamed Osman19:30 uur: PEC Zwolle VR – PSV VR (ASR)
Luuk Timmer20:00 uur: Jong PSV – Telstar (4e official)

Zaterdag 4 mei

Ferry van Ark14:30 uur: SEH 1 – Noord Veluwe Boys 1
Nicolet Bakker14:30 uur: Spijkenisse – Ter Leede
Richard Bakker14:45 uur: DVV 1 – Harfsen 1
Henk van den Beld15:00 uur: Rohda R. JO17-1 – Grol JO17-1
Meine de Boer14:00 uur: Winsum 1 – Balk 1
Melvin Brink12:15 uur: Sparta Nijkerk JO17-1 – Maarssen JO17-1
Jordin Brouwer15:15 uur: PEC Zwolle JO19-1 – VVV-Venlo JO19-1
Rick van Bussel12:15 uur: Zwart Wit ’63 2 – NSC Nijkerk 2
Marco Daemen14:00 uur: Terborg 1 – SVGG 1
Marcel Derksen12:30 uur: DVS’33 Ermelo 4 – Harde ‘t 2
Twan Derksen12:30 uur: Eerbeekse Boys JO15-1 – Eldenia JO15-1
Nicholas Henon16:00 uur: Union JO19-1 – DZC ’68 JO19-1
Matthias Hollebeek13:00 uur: Sportclub Deventer JO15-1 – Holten JO15-1
Wim Jeths15:00 uur: Be Quick’28 JO19-2 – CSV ’28 JO19-1
Martijn Kieft14:30 uur: Eemdijk – ASWH
Jan Langendonk14:30 uur: GVC 1 – Ede/Victoria vv 1
Jeremy van der Ley14:30 uur: WHC – SVZW (ASR)
Owen Luksch13:30 uur: SJO Oeken/Brummen JO17-1 – Fortissimo JO17-1
Fred van Meerkerk12:45 uur: DVV JO15-1G – ESA JO15-1
Gijs van Mun14:30 uur: Dodewaard 1 – Valburg 1
Gerrit van Munster13:00 uur: Rohda Raalte JO15-1G – ATC’65 JO15-1
Muhamed Osman13:30 uur: Robur et Velocitas JO19-1 – FC Zutphen JO19-1
Philip Ploeg12:15 uur: Hierden JO17-1 – VVOG JO17-2
Mursel Söner14:30 uur: Berkum VR1 – SVO Sneek VR1
Marthijn Witteveen11:45 uur: Robur et Velocitas JO17-2 – Nunspeet JO17-1

Zondag 5 mei

René Beijen14:00 uur: Ulu Spor FC 1 – Balkbrug 1
Boban Dordievski14:00 uur: Witkampers 1 – Albatross 1
Daniël Groen14:00 uur: Orderbos 1 – Apeldoornse Boys 1
Sander Hachmang14:00 uur: Borne 1 – Oldenzaal 1
G.J. Mulder10:00 uur: Twello SV 2 – WWNA 2
Gijs van Mun14:00 uur: JVC Cuijk – OFC (ASR)
Theo Oosterman15:00 uur: Beekbergen 1 – WWNA 1
Philip Ploeg12:00 uur: Orion VR1 – FC Eindhoven AV VR2
Kemal Sener14:00 uur: Kilder 1 – Halle 1
Mursel Söner11:30 uur: Raalte VR1 – EMOS VR1
Luuk Timmer14:30 uur: OSS’20 – HSC ’21

Melvin Brink leidt zaterdag Sparta Nijkerk O17 tegen Maarssen O17.