Aanstellingen SAO Apeldoorn week 19

Open dag SAO

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 6 mei tot zondag 12 mei.

Woensdag 8 mei: 

Youri Kuipers 19:00 uur: De Graafschap JO19-1 – FC Twente JO19-1

Zaterdag 11 mei: 

Nicolet Bakker 14:30 uur: Berkum – WHC (ASR)
Richard Bakker 17:00 uur: Zeewolde 1 – Reaal Dronten 1
Gerrit Beekman 14:45 uur: DOS ’37 1 – Merino’s De 1
Henk van den Beld 14:00 uur: VDZ JO19-1 – Blauw Geel’38/JUMBO JO19-1
Meine de Boer 14:30 uur: Sparta E. 1 – Vroomshoopse Boys 1
Melvin Brink 14:30 uur: Berkum JO19-1 – Go Ahead K. JO19-1
Rick van Bussel 14:30 uur: SDC Putten JO19-1 – Swift ’64 JO19-1
Marcel Derksen 12:00 uur: SDS ’55 2 – DFS sv 2
Twan Derksen 11:30 uur: csv Apeldoorn JO15-2 – Zeewolde JO15-2
Delphin de Graaf 10:30 uur: DVS’33 Ermelo JO15-1 – GVVV JO15-1
Nicholas Henon 15:45 uur: Bemmel SC JO19-1 – DIO ’30 JO19-1
Matthias Hollebeek 13:00 uur: Groen Wit’62 JO15-1 – Trekvogels JO15-1
Gerard Jansen 12:00 uur: HHC Hardenberg 2 – Sparta E. 2
Wim Jeths 13:00 uur: Beuningse Boys JO17-1 – VDZ JO17-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Ter Leede – Jodan Boys
Youri Kuipers 14:30 uur: Hoevelaken 1 – VIOS V. 1
Rein van Leeuwen 12:30 uur: OWIOS 2 – DVS’33 Ermelo 2
Jeremy van der Ley 14:30 uur: SteDoCo – Eemdijk (ASR)
Owen Luksch 12:45 uur: Helios JO17-1 – Diepenveen JO17-1
Fred van Meerkerk 15:00 uur: Bennekom JO17-1 – v.v. Dieren JO17-1
Gijs van Mun 14:00 uur: Woezik 1 – Kolping-Dynamo 1
Gerrit van Munster 14:00 uur: Lelystad ’67 JO17-1 – FC Zutphen JO17-1
Muhamed Osman 15:00 uur: Achilles ’29 JO17-1G – Union JO17-1
Philip Ploeg 11:00 uur: Sparta Nijkerk JO17-2 – Veensche Boys JO17-1
Mursel Söner 14:30 uur: Oene VR1 – Epe VR1
Bas Steinhauser 14:30 uur: Den Ham 1 – IJVV 1
Luuk Timmer 14:45 uur: DETO – Genemuiden SC
Remon Tulen 14:30 uur: ESC 1 – Lunteren 1
Guus de Witte 14:30 uur: Terschuurse Boys 1 – SV Otterlo 1

Zondag 12 mei: 

Marco Daemen 14:00 uur: Germania 1 – Trekvogels 1
Daniël Groen 14:00 uur: WWNA 1 – Dierense Boys 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Beekbergen 1 – Brummen 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: SDC ’12 1 – Voorwaarts T 1
Jan Hendrik Modderman 11:00 uur: Groen Wit’62 2 – Colmschate 2
Bennie Mulder 14:00 uur: Raalte 1 – Lettele 1
G.J. Mulder 10:30 uur: Columbia 2 – AZC 2
Gijs van Mun 14:30 uur: Dongen – Westlandia (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: VVG ’25 1 – SVGG 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Tubantia 1 – De Zweef 1 (ASR)
Philip Ploeg 14:00 uur: VDZ VR1 – Limmen VR1
Kemal Sener 14:30 uur: Doesburg SC 1 – Wolfersveen 1

 

Youri Kuipers leidt woensdag de wedstrijd De Graafschap O19 – FC Twente O19.