Aanstellingen SAO Apeldoorn week 19

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden tot en met zondag 13 mei.

Woensdag 9 mei: 

René Beijen 20:00 uur: Loenermark 1 – Be Quick Z. 1
Gijs van Mun 20:00 uur: SV Meerssen – Groene Ster (ASR)
Kemal Sener 19:45 uur: CCW ’16 1 – Marienheem 1

 

Donderdag 10 mei: 

Marco Daemen 10:30 uur: Woezik 2 – Voorwaarts T 2
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Rohda R. 1 – Quick 1888 1
Jan Langendonk 14:00 uur: Dierense Boys 1 – Angeren 1
Kemal Sener 14:00 uur: Angerlo Vooruit 1 – SHE 1
Maarten Zilverberg 14:00 uur: Voorwaarts T 1 – WAVV 1

 

Vrijdag 11 mei: 

Pieter Siwabessy 20:30 uur: GS ’80/De Waggel 1 – Dovos 1 (zaal)

 

Zaterdag 12 mei: 

Ferry van Ark 12:15 uur: Sparta Nijkerk JO17-1 – SDV Barneveld JO17-1
René Beijen 14:30 uur: Eerbeekse Boys JO19-3 – Concordia-W JO19-4
Henk van den Beld 14:30 uur: ASV ’57 1 – RKSV 1
Melvin Brink 15:00 uur: Victoria Boys JO19-1 – DVC ’26 JO19-2
Jordin Brouwer 15:45 uur: Zeeburgia JO19-1 – AFC JO19-2
Rick van Bussel 10:30 uur: VVOG JO13-1 – NEO JO13-1
Johan van Gerrevink 15:00 uur: Zelos 1 – De Treffers 1
Gerard Jansen 15:00 uur: Quick ’20 1 – Achilles E 1
Wim Jeths 14:30 uur: Epe JO17-1 – Hatto Heim JO17-1
Youri Kuipers 14:30 uur: Quick Boys JO19-1 – MVV JO19-1
Jan Langendonk 14:30 uur: Alverna 1 – Oranje Blauw 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Candia ’66 1 – UNI VV 1
Owen Luksch 11:00 uur: SJO Oeken/Brummen JO15-1 – Pax JO15-1
Erik Maat 14:30 uur: ESC 1 – Rouveen SC 1
Fred van Meerkerk 12:00 uur: EFC ’58 JO19-1 – Lunteren JO19-1
Gijs van Mun 14:30 uur: Woezik JO19-1 – DCS JO19-1
Muhamed Osman 15:00 uur: Lochem SP JO19-1 – Witkampers JO19-1
Evert Petersen 14:30 uur: Hulshorst 1 – Barneveld 1
Philip Ploeg 10:15 uur: Fortissimo JO15-1 – DVOV JO15-1
Jan Reijnen 11:45 uur: Zuidvogels 2 – CSW 2
Gertie Schol 13:00 uur: WSV JO15-1 – GVAV-Rapiditas JO15-1
Mursel Söner 15:00 uur: Be Quick’28 VR3 – Blauw Wit’66 VR1
Luuk Timmer 14:30 uur: Berkum – Huizen
Remon Tulen 14:30 uur: Wilhelminaschool 1 – Bergentheim 1
Guus de Witte 14:30 uur: OWIOS 1 – Renswoude 1

 

Zondag 13 mei: 

Stefan Baltus 14:00 uur: Gendringen 1 – Groessen 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Enschede SC 1 – Eilermark 1
Bennie Mulder 14:00 uur: SDZZ 1 – Rijnland 1
G.J. Mulder 11:00 uur: Activia 2 – Wijhe ’92 2
Remco Mulder 14:00 uur: Voorst 1 – FC Zutphen 1
Gijs van Mun 14:30 uur: Be Quick 1887 – JVC Cuijk (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: Terwolde 1 – Haarle 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Rohda R. 1 – RKZVC 1 (ASR)
Kemal Sener 11:30 uur: Voorwaarts T 2 – VDZ 2
Mursel Söner 11:30 uur: Raalte VR1 – TVC ’28 VR1
Maarten Zilverberg 14:00 uur: Orion 1 – DVC ’26 1

 

Heb je een (oefen)wedstrijd die niet in het overzicht staat, stuur dan een mail met jouw wedstrijd naar webredactie@sao-apeldoorn.nl.