Aanstellingen SAO Apeldoorn week 20

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 13 mei tot zondag 19 mei.

Dinsdag 14 mei:

Luuk Timmer 19:30 uur: Zeister Elftal – Jong FC Utrecht
Muhammed Osman 18:00 uur: Nederland VR O15 – Tsjechië VR O15 (ASR)

Donderdag 16 mei: 

Sander Hachmang 20:00 uur: De Gazelle 1 – Holten 1
Youri Kuipers 15:00 uur: Nederland VR O15 – Tsjechië VR O15
Jan Langendonk 19:00 uur: Anadolu’90 2 – AZC 4

Zaterdag 18 mei: 

Nicolet Bakker 14:30 uur: DOVO – Achilles ’29 (ASR)
Richard Bakker 15:00 uur: Elistha 1 – DVE-Trajanus 1
Henk van den Beld 15:15 uur: Longa ’30 JO19-1 – TVC ’28 JO19-1
Jelle Besselsen 15:00 uur: Hierden 1 – asv Dronten 1
Melvin Brink 14:30 uur: FC Zutphen JO19-1 – Wijhe ’92 JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: VA N.E.C. JO19-2 – FC Dordrecht JO19-1
Rick van Bussel 15:00 uur: DTS Ede JO19-1 – Blauw Geel’55 JO19-1
Marcel Derksen 14:30 uur: Stroe 2 – Sparta Nijkerk 4
Twan Derksen 10:00 uur: VVOP JO15-1 – Helios JO15-1
Nicholas Henon 12:00 uur: Hatto Heim 2 – Hulzense Boys 2
Matthias Hollebeek 13:15 uur: Colmschate JO15-1 – Schalkhaar JO15-2
Gerard Jansen 15:00 uur: Excelsior Z. 1 – Be Quick Z. 1
Wim Jeths 14:30 uur: Rohda R. JO19-2 – Harde ‘t JO19-1
Martijn Kieft 14:30 uur: WHC – Staphorst
Youri Kuipers 14:30 uur: Lunteren 1 – Renswoude 1
Jan Langendonk 15:00 uur: DVV 1 – FC Winterswijk 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: VVOG – ASWH (ASR)
Owen Luksch 14:00 uur: VDZ JO17-1 – AWC JO17-1
Erik Maat 14:30 uur: SDS ’55 1 – Advendo ’57 1
Fred van Meerkerk 13:00 uur: Hoevelaken JO17-1 – WHC JO17-1
Gijs van Mun 11:45 uur: Sparta Nijkerk 2 – HHC Hardenberg 2
Muhamed Osman 16:00 uur: Woezik JO19-1 – Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-1
Philip Ploeg 10:30 uur: SDC Putten JO15-1 – Heino JO15-1
Mursel Söner 15:00 uur: HHC Hardenberg VR1 – ZVV ’56 VR1
Bas Steinhauser 14:30 uur: Dos Kampen 1 – FC Zutphen 1
Luuk Timmer 14:30 uur: Jong FC Groningen – SteDoCo
Remon Tulen 14:30 uur: Horst FC 1 – Blauw Geel’55 1
Guus de Witte 14:30 uur: Hulshorst 1 – Hattem 1
Marthijn Witteveen 14:45 uur: WSV JO19-2 – SC Rheden JO19-1

Zondag 19 mei: 

Boban Dordievski 14:00 uur: MvR 1 – VIOS B. 1
Daniël Groen 14:00 uur: TKA 1 – Beekbergen 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Epe 1 – Zwolle SV 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Rohda R. 1 – Rigtersbleek 1
Jan Hendrik Modderman 11:30 uur: WAVV 2 – Bataven 3
Bennie Mulder 14:00 uur: Arnhemia 1 – GSV ’38 1
G.J. Mulder 11:00 uur: Brummen 2 – Vorden 2
Gijs van Mun 14:00 uur: ADO ’20 – OJC Rosmalen (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: ZVV ’56 1 – Apeldoornse Boys 1
Muhamed Osman 14:00 uur: MSC/Amslod – AWC (ASR)
Philip Ploeg 11:30 uur: Victoria Boys VR2 – SJO Oeken/Brummen VR1
Kemal Sener 14:00 uur: V en L 1 – Sportclub Deventer 1
Mursel Söner 11:30 uur: Raalte VR1 – TVC ’28 VR1
Gijs van Mun

Gijs van Mun assisteert zondag bij de wedstrijd ADO’20 – OJC Rosmalen.