Aanstellingen SAO Apeldoorn week 21

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 20 mei tot zondag 26 mei.

Woensdag 22 mei: 

Youri Kuipers 19:00 uur: Sparta Rotterdam JO19-1 – Ajax JO19-1

Donderdag 23 mei: 

Jan Langendonk 19:00 uur: Anadolu’90 2 – AZC 4

Zaterdag 25 mei: 

Ferry van Ark 15:00 uur: Woezik 1 – Elistha 1
Richard Bakker 14:30 uur: Wageningen 1 – GVC 1
Gerrit Beekman 14:30 uur: KHC 1 – Nunspeet 1
Henk van den Beld 14:45 uur: Voorwaarts T JO19-1 – Rigtersbleek JO19-1
Melvin Brink 15:00 uur: v.v. Dieren JO19-1 – Spero JO19-1
Jordin Brouwer 11:30 uur: Excelsior’31 JO19-1 – DVS’33 Ermelo JO19-1
Rick van Bussel 10:30 uur: csv Apeldoorn JO15-1 – Buitenveldert JO15-1
Marcel Derksen 13:00 uur: csv Apeldoorn 3 – Eefde SP 2
Twan Derksen 12:00 uur: Klarenbeek SC JO15-1 – Diepenveen JO15-1
Nicholas Henon 15:00 uur: SDV Barneveld JO19-1 – WVF JO19-1
Wim Jeths 14:00 uur: Spero JO15-1 – Woezik JO15-1
Youri Kuipers 14:30 uur: VVOP 1 – VSCO ’61 1
Jan Langendonk 14:30 uur: Kesteren 1 – Oranje-Wit 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Hattem 1 – Olympia’28 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Ter Leede – FC ‘s-Gravenzande (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: Barneveld 1 – Rood-Wit ’58 1
Fred van Meerkerk 12:30 uur: VVOG JO15-1 – Nunspeet JO15-1
Gijs van Mun 15:30 uur: VVSB – Lienden (ASR)
Muhamed Osman 14:30 uur: DTS Ede VR1 – FC Eindhoven AV VR1
Mursel Söner 14:30 uur: ZVV ’56 VR1 – Hollandscheveld VR1
Luuk Timmer 13:00 uur: Jong Sparta Rotterdam – De Treffers
Remon Tulen 14:30 uur: FC Zutphen 1 – Be Quick’28 1
Guus de Witte 14:30 uur: SCD ’83 1 – Nieuwleusen SV 1
Marthijn Witteveen 12:50 uur: Groen Wit’62 JO17-1 – KCVO JO17-1

Zondag 26 mei: 

René Beijen 10:30 uur: Concordia-W 2 – DCS 2
Marco Daemen 14:00 uur: DVV 1 – Veluwezoom 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Doetinchem 1 – MASV 1
Daniël Groen 14:00 uur: Diepenveen 1 – GFC 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Krayenhoff 1 – Nijmegen 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: TVC ’28 1 – WAVV 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Loenermark 1 – Brummen 1
G.J. Mulder 11:15 uur: Helios 2 – Sc. Overwetering 2
Theo Oosterman 14:00 uur: ONA ’53 1 – GVA 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Heino 1 – Longa ’30 1 (ASR)
Philip Ploeg 13:00 uur: Eldenia VR1 – Buitenveldert VR2
Kemal Sener 10:30 uur: Columbia 2 – Silvolde 2

 

Jordin Brouwer leidt zaterdag Excelsior’31 O19 – DVS’33 Ermelo O19. Foto: WoZoPro.