Aanstellingen SAO Apeldoorn week 35

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn. Het gaat om de wedstrijden van maandag 26 augustus tot en met zondag 1 september.

Dinsdag 27 augustus

Jelle Besselsen 20:00 uur: SDV Barneveld – Roda’46
Meine de Boer 20:15 uur: Unicum 1 – v.v. Laren 1

 

Zaterdag 31 augustus

Gerrit Beekman 14:45 uur: Nunspeet 1 – VSCO ’61 1
Henk van den Beld 15:00 uur: Go Ahead K. JO19-1 – asv Dronten JO19-1
Jelle Besselsen 14:30 uur: FC ‘s-Gravenzande – Sportlust ’46
Melvin Brink 12:30 uur: SKV JO19-1 – Zeewolde JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: VIOS V. 1 – Eerbeekse Boys 1
Twan Derksen 13:30 uur: Robur et Velocitas JO15-1 – VVOG JO15-1
Delphin de Graaf 15:00 uur: DIO ’30 JO19-1 – VVO JO19-1
Nicholas Henon 16:00 uur: JVC Cuijk 1 – DIO ’30 1
Gerard Jansen 15:00 uur: Teuge SP 1 – Zalk 1
Martijn Kieft 14:45 uur: DETO – Swift
Youri Kuipers 14:30 uur: SV Otterlo 1 – WZC Wapenveld 1
Jan Langendonk 14:30 uur: Veluwse Boys 1 – DVS’33 Ermelo 2
Rein van Leeuwen 15:00 uur: SEH 1 – Elspeet 1
René van Leeuwen 14:30 uur: KHC 1 – Dalfsen 1 (ASR)
Owen Luksch 12:50 uur: Groen Wit’62 JO17-1 – Spero JO17-1
Erik Maat 14:30 uur: DSV ’61 1 – Rood-Wit ’58 1
Gijs van Mun 14:30 uur: ODIN 59 – Hoek (ASR)
Gerrit van Munster 14:45 uur: Nunspeet JO19-1 – SDC Putten JO19-1
Muhamed Osman 12:30 uur: DVOV JO19-1 – VDZ JO19-1
Bas Steinhauser 14:30 uur: WHC 1 – Wijhe ’92 1
Luuk Timmer 14:30 uur: Barendrecht – Ter Leede
Remon Tulen 17:00 uur: csv Apeldoorn 1 – Columbia 1

 

Zondag 1 september

Ferry van Ark 14:00 uur: Klarenbeek SC 1 – Turkse Kracht 1
René Beijen 14:00 uur: Doetinchem 1 – Loil sv 1
Marco Daemen 14:00 uur: OSC 1 – Elsweide 1
Marcel Derksen 11:30 uur: KCVO 2 – Schalkhaar 3
Boban Dordievski 14:00 uur: KCVO 1 – SML 1
Daniël Groen 14:00 uur: Sc. Overwetering 1 – Sportlust Vr. 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Beekbergen 1 – Blauw Wit 1
Bjorn Kuiper 14:30 uur: Alverna 1 – DAW Schaijk 1
Jeremy van der Ley 14:00 uur: DEM – Dongen (ASR)
Bennie Mulder 14:00 uur: Victoria Boys 1 – VVO 1
G.J. Mulder 12:00 uur: Robur et Velocitas 2 – Victoria Boys 2
Theo Oosterman 14:30 uur: Loenermark 1 – Doesburg SC 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Silvolde – OJC ROSMALEN (ASR)
Philip Ploeg 14:30 uur: NSVV FC Kunde VR1 – Orion VR1
Kemal Sener 14:00 uur: EDS 1 – Victoria ’25 1

 

Jelle Besselsen

Jelle Besselsen maakt zaterdag zijn Hoofdklasse-debuut bij FC ‘s-Gravenzande – Sportlust ’46. Foto: WoZoPro