Aanstellingen SAO Apeldoorn week 36

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn. Het gaat om de wedstrijden van maandag 2 september tot en met zondag 8 september.

Maandag 2 september

Jelle Besselsen 18:30 uur: Jong VVV Venlo – Jong Willem II

 

Dinsdag 3 september

Meine de Boer 20:00 uur: Nunspeet 1 – ZAC 1
Bjorn Kuiper 20:00 uur: csv Apeldoorn – VVOG
Luuk Timmer 20:00 uur: Jong Sparta Rotterdam – Spijkenisse

 

Zaterdag 7 september 

Nicolet Bakker 15:00 uur: Sparta Nijkerk – FC Lisse (ASR)
Gerrit Beekman 15:00 uur: Heerde 1 – WHC 1
Henk van den Beld 15:00 uur: WSV JO19-1 – Epe JO19-1
Meine de Boer 17:00 uur: VRC 1 – Leones 1
Melvin Brink 15:30 uur: csv Apeldoorn JO19-1 – Sportclub Deventer JO19-1
Jordin Brouwer 15:00 uur: FC RDC 1 – Gorssel 1
Twan Derksen 11:00 uur: Go Ahead Eagles JO13-1 – NAC Breda JO13-1
Delphin de Graaf 15:00 uur: WVF JO19-1 – Be Quick’28 JO19-1
Nicholas Henon 15:00 uur: ONA ’53 1 – Barneveld 1
Gerard Jansen 15:00 uur: Eerbeekse Boys 1 – Wodanseck 1
Jan Langendonk 14:30 uur: Rood-Wit ’58 1 – Prins Bernhard 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: WZC Wapenveld 1 – Dieze West 1
René van Leeuwen 15:00 uur: Dos Kampen 1 – asv Dronten 1
Owen Luksch 14:00 uur: Twello SV JO17-1 – PH JO17-1
Erik Maat 14:30 uur: Hulshorst 1 – Veluwse Boys 1
Fred van Meerkerk 15:00 uur: Zeewolde JO17-1 – SKV JO17-1
Gijs van Mun 15:00 uur: Sparta Nijkerk – FC Lisse (ASR)
Gerrit van Munster 15:00 uur: Schalkhaar JO17-1 – ATC’65 JO17-1
Muhamed Osman 14:30 uur: VIOD JO19-1 – OSC JO19-1
Bas Steinhauser 15:00 uur: ZAC 1 – SVI 1
Luuk Timmer 15:30 uur: ASWH – Scheveningen
Remon Tulen 14:30 uur: AVW ’66 1 – DTS Ede 1
Marthijn Witteveen 14:30 uur: VVOG JO17-1 – SDC Putten JO17-1

 

Zondag 8 september

Ferry van Ark 14:00 uur: SV Basteom 1 – Brummen 1
René Beijen 14:00 uur: Pax 1 – Klarenbeek SC 1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Ajax – sc Heerenveen (vrouwen, vierde official)
Marco Daemen 10:30 uur: RKHVV 2 – SML 2
Marcel Derksen 10:30 uur: Groessen 2 – Angeren 2
Boban Dordievski 14:00 uur: Helios 1 – Borne 1
Daniël Groen 14:00 uur: Batavia ’90 1 – Voorst 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Colmschate 1 – Twenthe 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Eilermark 1 – Rigtersbleek 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Groene Ster – Quick (ASR)
Jan Hendrik Modderman 11:00 uur: Hoogland 2 – Zwaluwen Utrecht 11 2
G.J. Mulder 9:30 uur: Voorwaarts T 3 – KCVO 2
Muhamed Osman 14:00 uur: SJC – Velsen Rkvv (ASR)
Kemal Sener 14:00 uur: Dierense Boys 1 – Arnhemia 1

 

Jordin Brouwer leidt komende zaterdag FC RDC 1 – Gorssel 1. Foto: WoZoPro.