Aanstellingen SAO Apeldoorn week 37

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn. Het gaat om de wedstrijden van maandag 9 september tot en met zondag 15 september.

Maandag 9 september

Luuk Timmer 18:30 uur: Nederland O18 – Mexico O18 (4e official)

 

Dinsdag 10 september

René Beijen 20:00 uur: Nunspeet – IJVV
Bobi Dordievski 20:00 uur: Helios 1 – Borne 1
Gerard Jansen 20:00 uur: Eerbeekse Boys 1 – Wodanseck 1
Bjorn Kuiper 19:30 uur: PEC Zwolle O19 – sc Cambuur O19

 

Vrijdag 13 september

Luuk Timmer 20:00 uur: Jong PSV – Jong AZ (4e official)

 

Zaterdag 14 september

Richard Bakker 11:30 uur: SDC Putten 2 – Sparta Nijkerk 4 
Gerrit Beekman 15:30 uur: GVVV – De Treffers (4e official)
Henk van den Beld 14:30 uur:
DVS’33 Ermelo JO19-1 – Nunspeet JO19-1
Meine de Boer 15:00 uur: Dos Kampen 1 – DESZ 1
Melvin Brink 14:00 uur: DCS JO17-1 – DVOV JO17-1
Jordin Brouwer 14:00 uur: Drienerlo 1 – Heracles avc 1
Twan Derksen 13:00 uur: csv Apeldoorn JO14-1 – WSV JO14-1
Delphin de Graaf 13:00 uur: Unicum JO17-1 – Woezik JO17-1
Nicholas Henon 14:30 uur: Uchta 1 – Juliana ’31 1
Matthias Hollebeek 10:30 uur: csv Apeldoorn JO13-1 – v.v. Dieren JO13-1
Gerard Jansen 14:30 uur: Hulshorst 1 – DVS’33 Ermelo 2
Wim Jeths 11:30 uur: Albatross JO19-1 – DCS JO19-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Berkum – Urk
Youri Kuipers 15:00 uur: Blauw Geel’55 1 – UNI VV 1
Jan Langendonk 15:30 uur: Elistha 1 – Stroe 1
Jeremy van der Ley 15:00 uur: Jong FC Volendam – AFC (ASR)
Erik Maat 12:15 uur: Nunspeet 2 – VVOG 2
Fred van Meerkerk 14:45 uur: SDC Putten JO19-1 – Sparta Nijkerk JO19-1
Gijs van Mun 15:00 uur: Jong Almere City FC – DOVO (ASR)
Muhamed Osman 15:30 uur: Robur et Velocitas JO17-1 – csv Apeldoorn JO17-1
Philip Ploeg 10:15 uur: Fortissimo JO15-1 – OSC JO15-1
Bas Steinhauser 14:30 uur: Be Quick’28 1 – KHC 1
Luuk Timmer 19:00 uur: SV Meerssen – EHC/Heuts
Marthijn Witteveen 15:00 uur: Groen Wit’62 JO19-1 – Spero JO19-1

 

Zondag 15 september

René Beijen 14:00 uur: Brummen 1 – Groen Wit’62 1
Marco Daemen 14:30 uur: Jeugd FC 1 – Angeren 1
Marcel Derksen 11:00 uur: WSV 2 – Voorwaarts T 2
Daniël Groen 14:00 uur: Apeldoornse Boys 1 – CCW ’16 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Heerde 1 – Wijhe ’92 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Vaassen 1 – WWNA 1
Theo Oosterman 14:00 uur: ABS 1 – Klarenbeek SC 1
Muhamed Osman 14:00 uur: AWC – Moerse Boys (ASR)

 

 

Jeremy van der Ley debuteert zaterdag als assistent-scheidsrechter in de Tweede Divisie bij Jong FC Volendam – AFC.