Aanstellingen SAO Apeldoorn week 37

aanstellingen

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 10 september tot en met zondag 16 september.

Maandag 10 september:

Jan Langendonk 19: 00 uur: SVI 1 – Futsal Apeldoorn 4 (zaal)
20:00 uur: IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics 1 – Walk Inn Boys 1 (zaal)
Fred van Meerkerk 21:00 uur: Doesburg SC 1 – FC Dinxperlo 1 (zaal)
Eduard Oostendorp 20:00 uur: AHB 2 – AZVN 2/ MoviFit (zaal)
Mursel Söner 20:45 uur: EZV 1 – Almelo FC 3 (zaal)
21:45 uur: Sparta E. 5 – Zalvo ’89 2 (zaal)
Luuk Timmer 19:30 uur: Jong N.E.C. – FC Lienden

 

Woensdag 12 september:

Sibo van der Laan 20:30 uur: WRZV 1/Schildersbedrijf Groeneveld & Zn – ATIK 1 (zaal)
Eduard Oostendorp 19:00 uur: Putten sv 11 – Watergoor 8 (zaal)
20:00 uur: Putten sv 15 – Marktzicht 2 (zaal)
Philip Ploeg 21:00 uur: Putten sv 7 – ZVV Dynamo Lelystad 4 (zaal)
22:00 uur: Putten sv 6 – Watergoor 1 (zaal)

 

Vrijdag 14 september: 

Fred van Meerkerk 21:00 uur: Bordkrijt 4 – Veensche Boys 1 (zaal)
22:00 uur: Bordkrijt 7 – Bordkrijt 5 (zaal)
Philip Ploeg 22:00 uur: Putten sv 2 – Putten sv 3 (zaal)
Pieter Siwabessy 19:45 uur: Sedap FC 1 – NSC Nijkerk 1 (zaal)
20:45 uur: VIOS V. VR2 – VIOS V. VR1 (zaal)
Mursel Söner 20:30 uur: Sportclub Bemmel 3 – Alverna 2 (zaal)
21:30 uur: SC Bemmel 2 – Beuningse Boys 1 (zaal)

 

Zaterdag 15 september: 

Ferry van Ark 14:00 uur: Woezik 1 – OVC ’85 1
Henk van den Beld 11:45 uur: Be Quick’28 JO19-1 – WVF JO19-1
Jelle Besselsen 17:00 uur: KHC 1 – Heerde 1
Meine de Boer 17:00 uur: BWO 1 – Enter Vooruit 1
Melvin Brink 15:00 uur: VVOP JO19-1 – DTS Ede JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Lelystad ’67 JO19-1 – asv Dronten JO19-1
Rick van Bussel 13:00 uur: WSV JO15-1 – FC Zutphen JO15-1
Johan van Gerrevink 14:30 uur: Oeken 1 – Terschuurse Boys 1
Martijn Kieft 14:30 uur: Feyenoord JO19 – Vitesse JO19-1
Youri Kuipers 14:30 uur: ADO Den Haag JO19-1 – sc Heerenveen JO19-1
Jan Langendonk 15:00 uur: Fortissimo 1 – SDS ’55 1
Jeremy van der Ley 14:45 uur: XerxesDZB – Capelle (ASR)
Fred van Meerkerk 13:00 uur: Hoevelaken JO17-1 – Veensche Boys JO17-1
Gijs van Mun 15:00 uur: GVC 1 – Cito 1
Gerrit van Munster 14:30 uur: Nunspeet JO19-1 – DVS’33 Ermelo JO19-1
Muhamed Osman 15:00 uur: DTS Ede VR1 – ASC ’62 VR1
Philip Ploeg 10:15 uur: Blauw Geel’55 JO17-1 – Kesteren JO17-1
Gertie Schol 15:30 uur: Robur et Velocitas JO19-1 – Victoria Boys JO19-1
Remon Tulen 17:00 uur: Hierden 1 – West Frisia 1
Laurentius Wedemeijer 12:00 uur: DVS’33 Ermelo 4 – SDV Barneveld 6
Guus de Witte 15:00 uur: SKV 1 – Barneveld 1

 

Zondag 16 september: 

Marco Daemen 14:30 uur: RODA ’28 1 – Unitas ’28 1
Boban Dordievski 14:00 uur: SML 1 – Beekbergen 1
Bjorn Kuiper 14:30 uur: Woezik 1 – DAW Schaijk 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Hoven De 1 – Turkse Kracht 1
Hubert Mulder 10:00 uur: Loenermark 2 – WSV 2
Gijs van Mun 14:30 uur: HSC ’21 – EVV (ASR)
Theo Oosterman 14:30 uur: WVW 1 – RKPSC 1
Muhamed Osman 14:30 uur: Woezik 1 – DAW Schaijk 1 (ASR)
Jan Reijnen 14:00 uur: Saestum 1 – Rivierwijkers 1
Kemal Sener 14:00 uur: Kilder 1 – Angerlo Vooruit 1
Luuk Timmer 14:00 uur: Westlandia – OJC Rosmalen