Aanstellingen SAO Apeldoorn week 39

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn. Het gaat om de wedstrijden van maandag 23 september tot en met zondag 29 september.

Maandag 23 september

Jelle Besselsen 20:00 uur: DOVO – Jong RKC Waalwijk
Delphin de Graaf 20:00 uur: DOVO – Jong RKC Waalwijk (ASR)
Martijn Kieft 14:00 uur: Jong FC Emmen – Jong Vitesse
Gijs van Mun 20:00 uur: DOVO – Jong RKC Waalwijk (ASR)
Luuk Timmer 18:30 uur: Jong Excelsior – Jong Willem II

Dinsdag 24 september

Jeremy van der Ley 20:00 uur: VVOG – Ajax (ASR)

Woensdag 25 september

Jelle Besselsen 17:00 uur: Vitesse JO19-1 – Ajax JO19-1
René van Leeuwen 17:00 uur: Vitesse JO19-1 – Ajax JO19-1 (ASR)
Luuk Timmer 20:00 uur: Blauw Geel ’38 – De Treffers

Vrijdag 27 september

Luuk Timmer 20:00 uur: FC Volendam – SC Cambuur (4e official)

Zaterdag 28 september

Gerrit Beekman 15:00 uur: Bennekom 1 – DZC ’68 1
Jelle Besselsen 14:30 uur: ACV – Eemdijk
Melvin Brink 15:00 uur: ST: HSC’21/Buurse JO17-1 – ATC’65 JO17-1
Jordin Brouwer 15:00 uur: Teuge SP 1 – Hoevelaken 1
Twan Derksen 13:00 uur: Groen Wit’62 JO15-1 – GVVV JO15-1
Delphin de Graaf 15:00 uur: Sparta Nijkerk JO19-1 – Elinkwijk JO19-1
Nicholas Henon 14:30 uur: Kesteren 1 – Echteld 1
Matthias Hollebeek 11:30 uur: Eerbeekse Boys JO15-1 – Dierense Boys JO15-1
Gerard Jansen 14:30 uur: VIOS V. 1 – Zwolsche Boys 1
Wim Jeths 15:30 uur: Robur et Velocitas JO17-1 – Voorwaarts T JO17-1
Youri Kuipers 14:30 uur: VVOP 1 – AGOVV 1
Jan Langendonk 14:30 uur: WAVV 1 – ONA ’53 1
Rein van Leeuwen 15:00 uur: Hatto Heim 1 – Hulshorst 1
René van Leeuwen 15:00 uur: SVI 1 – Leeuwarder Zwaluwen 1 (ASR)
Owen Luksch 11:30 uur: csv Apeldoorn JO16-1 – Hoogland JO16-1
Erik Maat 15:00 uur: Excelsior Z. 1 – v.v. Dieren 1
Gerrit van Munster 12:30 uur: Hatto Heim JO19-1 – CSV ’28 JO19-1
Philip Ploeg 10:30 uur: DVS’33 Ermelo JO15-1 – Jonathan JO15-1
Luuk Timmer 18:00 uur: Achilles ’29 – Smitshoek
Remon Tulen 14:30 uur: Wolvega FC 1 – Meppel FC 1
Marthijn Witteveen 12:30 uur: Dos Kampen JO17-1 – asv Dronten JO17-1

Zondag 29 september

René Beijen 14:00 uur: AZC 1 – Diepenveen 1
Marco Daemen 14:30 uur: DIOSA 1 – Overasseltse Boys 1
Marcel Derksen 11:00 uur: RKSV Driel 2 – DVOL 2
Sander Hachmang 14:00 uur: Albatross 1 – Epe 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Stevo 1 – Bataven 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: OSS’20 – OFC (ASR)
Bennie Mulder 14:00 uur: Orderbos 1 – Loenermark 1
G.J. Mulder 10:30 uur: Columbia 2 – Leones 2
Gijs van Mun 14:30 uur: Jong ADO Den Haag – Blauw Geel’38/JUMBO (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: ZVV ’56 1 – Beekbergen 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Quick ’20 – MSC/Amslod
Kemal Sener 14:00 uur: Kilder 1 – Rijnland 1
Gijs van Mun

Gijs van Mun assisteert maandag bij de oefenwedstrijd DOVO – Jong RKC.