Aanstellingen SAO Apeldoorn week 4

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 20 tot zondag 26 januari 2020.

 

Zaterdag 25 januari

Richard Bakker 14:30 uur: Zeewolde 2 – Zwart Wit ’63 2
Gerrit Beekman 14:45 uur: Balk 1 – SVI 1
Henk van den Beld 15:00 uur: Sparta Nijkerk JO19-1 – SDV Barneveld JO19-1
Jelle Besselsen 14:00 uur: Buitenpost – Flevo Boys
Jordin Brouwer 14:00 uur: UNI VV 1 – OVC ’85 1
Rick van Bussel 14:30 uur: AZ 2000 – Elderveld 1 – Oranje Blauw 1
Nicholas Henon 14:30 uur: Cito 1 – Kolping-Dynamo 1
Gerard Jansen 14:30 uur: Rouveen SC 1 – BAS 1
Wim Jeths 13:00 uur: WSV JO15-1 – Drachtster Boys JO15-1
Youri Kuipers 14:30 uur: SV Otterlo 1 – Terschuurse Boys 1
Jan Langendonk 14:30 uur: EMM 1 – Elistha 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: DSV ’61 1 – ESC 1
René van Leeuwen 15:00 uur: Batavia ’90 1 – Unicum 1
Erik Maat 14:30 uur: SCD ’83 1 – Avereest 1
Jan Hendrik Modderman 15:00 uur: VV De Dreef 1 – Elinkwijk 1
Gijs van Mun 15:00 uur: ASWH – Noordwijk (ASR)
Luuk Timmer 15:00 uur: Kozakken Boys – Jong FC Volendam
Remon Tulen 15:00 uur: csv Apeldoorn 1 – Go Ahead K. 1
Bjorn van der Vliet  13:00 uur: OSC J019-1 – RKHVV J019-1 
Marthijn Witteveen 10:30 uur: DVS’33 Ermelo JO15-1 – Elinkwijk JO15-1

 

Zondag 26 januari

Ferry van Ark 14:00 uur: Zwolle SV 1 – Nieuw Heeten 1
René Beijen 14:00 uur: DVV 1 – OBW 1
Marco Daemen 14:00 uur: Aquila 1 – NSVV FC Kunde 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Vaassen 1 – Activia 1
Sander Hachmang 14:00 uur: SC Rheden 1 – VVG ’25 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Groessen 1 – RVW 1
Muhamed Osman 14:30 uur: Blauw Geel’38/JUMBO – Quick
Philip Ploeg 11:30 uur: Victoria Boys VR2 – Union VR1
Kemal Sener 14:00 uur: Angerlo Vooruit 1 – Babberich 1
Luuk Timmer 14:30 uur: Go Ahead Eagles – NAC Breda (4e official)

 

Jordin Brouwer leidt komende zaterdag UNI VV – OVC’85.

 

Staat je aanstelling er niet bij? Stuur dan een mail naar webredactie@sao-apeldoorn.nl