Aanstellingen SAO Apeldoorn week 41

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 8 oktober tot en met zondag 14 oktober.

 

Maandag 8 oktober

Martijn Kieft 18:30 uur: Jong VVV/Helmond Sport – Jong ADO Den Haag

 

Dinsdag 9 oktober

Luuk Timmer 19:30 uur: Jong Sparta Rotterdam – Spijkenisse
Jelle Besselsen 20:00 uur: Jong csv Apeldoorn – Jong VDZ
Rick van Bussel 20:00 uur: Jong csv Apeldoorn – Jong VDZ (ASR)
Owen Luksch 20:00 uur: Jong csv Apeldoorn – Jong VDZ (ASR)

 

Vrijdag 12 oktober

Luuk Timmer 20:00 uur: Jong AZ – Jong FC Utrecht (vierde official)

 

Zaterdag 13 oktober

Henk van den Beld 14:30 uur: AWC JO19-1 – DZC ’68 JO19-1
Jelle Besselsen 15:00 uur: Be Quick D 1 – Broekster Boys 1
Melvin Brink 12:45 uur: Eldenia MO17-1 – HHC Hardenberg MO17-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: N.E.C. JO19-2 – De Treffers JO19-1
Rick van Bussel 10:30 uur: csv Apeldoorn JO13-1 – Nunspeet JO13-1
Twan Derksen 09:00 uur: DVS’33 Ermelo JO13-1 – Elinkwijk JO13-1
Johan van Gerrevink 15:00 uur: OVC ’85 1 – AZ 2000 – Elderveld 1
Gerard Jansen 15:00 uur: Hatto Heim 1 – VSW 1
Wim Jeths 15:00 uur: Eerbeekse Boys JO19-1 – Victoria Boys JO19-1
Jan Langendonk 14:30 uur: EMM 1 – Valburg 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: VIOS V. 1 – Batavia ’90 1
Jeremy van der Ley 15:00 uur: Sparta Nijkerk – AZSV (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: BAS 1 – Rouveen SC 1
Fred van Meerkerk 10:30 uur: SKV JO19-1 – OSC JO19-1
Gijs van Mun 14:30 uur: BVC ’12 1 – DVE-Trajanus 1
Gerrit van Munster 15:00 uur: Unicum JO17-1 – Nieuwleusen SV JO17-1
Muhamed Osman 14:00 uur: Klarenbeek SC VR1 – Reiger Boys VR1
Evert Petersen 14:30 uur: Rood-Wit ’58 1 – Barneveld 1
Philip Ploeg 14:00 uur: SDV Barneveld VR1 – SDC Putten VR1
Mursel Söner 14:30 uur: Bergentheim VR1 – HZVV VR1
Bas Steinhauser 14:30 uur: Be Quick’28 1 – FC Zutphen 1
Remon Tulen 14:30 uur: DZSV 1 – Oranje Nassau 1
Laurentius Wedemeijer 12:00 uur: Elspeet 2 – Terschuurse Boys 2
Guus de Witte 14:30 uur: DSV ’61 1 – Swift ’64 1

 

Zondag 14 oktober

René Beijen 10:30 uur: Schalkhaar 2 – Heino 2
Marco Daemen 14:00 uur: OSC 1 – Groesbeekse Boys 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Nieuw Buinen 1 – Emmen 1
Youri Kuipers 14:00 uur: De Graafschap JO17-1 – Go Ahead Eagles JO17-1
Bennie Mulder 14:00 uur: ZVV ’56 1 – WWNA 1
G.J. Mulder 11:00 uur: Activia 2 – WWNA 2
Gijs van Mun 14:00 uur: ADO ’20 – OFC (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: Klarenbeek SC 1 – Groen Wit’62 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Meern De – Nuenen (ASR)
Philip Ploeg 09:30 uur: Victoria Boys VR2 – RKPSC VR1
Kemal Sener 14:00 uur: CCW ’16 1 – Go Ahead D. 1
Luuk Timmer 14:00 uur: JVC Cuijk – Quick

 

 

Luuk Timmer leidt zondag JVC Cuijk tegen Quick (Foto: Bart Tummers)