Aanstellingen SAO Apeldoorn week 41

aanstellingen

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn. Het gaat om de wedstrijden van maandag 9 oktober tot en met zondag 15 oktober.

Vrijdag 13 oktober:

Nicolet Bakker 19:30 uur: sc Heerenveen – ADO Den Haag (ASR)
Fred van Meerkerk 21:00 uur: Helo ‘s 4 – Veensche Boys 4 (zaal)
22:00 uur: Helo ‘s 6 – ZVV Sparta Nijkerk 12 (zaal)
Pieter Siwabessy 21:00 uur: Sportclub Olympic 1 – Elsweide 1 (zaal)
Bas Steinhauser 20:00 uur: FC Emmen – Jong PSV (ASR)

 

Zaterdag 14 oktober:

Ferry van Ark 15:00 uur: WSV JO17-1 – Buitenboys JO17-1
Ronald Bekema 12:00 uur: Hoevelaken 2 – AVW ’66 2
Henk van den Beld 14:30 uur: VIOS V. 1 – Terschuurse Boys 1
René Berkhof 14:45 uur: Fortissimo 2 – Redichem 2
Melvin Brink 12:30 uur: Be Quick Z. JO17-1 – AZC JO17-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Orion JO19-1 – Juliana ’31 JO19-1
Johan van Gerrevink 14:30 uur: WZC Wapenveld 1 – Rouveen SC 1
Harry Hurenkamp 10:30 uur: csv Apeldoorn JO13-1 – NEO JO13-1
Gerard Jansen 15:00 uur: ZAC 1 – DSV ’61 1
Wim Jeths 15:00 uur: Colmschate JO19-1 – Heeten JO19-1
Martijn Kieft 15:30 uur: FC Lisse – Excelsior M (4e official)
Youri Kuipers 12:00 uur: Roda 46 JO17-1 – Be Quick 1887 JO17-1
Jan Langendonk 11:45 uur: Hierden 2 – SDC Putten 3
Rein van Leeuwen 12:30 uur: HHC Hardenberg 2 – DZC ’68 2
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Huizen – Zuidvogels (ASR)
Owen Luksch 10:30 uur: Schalkhaar JO13-1G – Drachtster Boys JO1
Erik Maat 15:00 uur: Zeewolde 1 – DVOV 1
Fred van Meerkerk 12:30 uur: SKV JO17-1 – Orion JO17-1
Gijs van Mun 15:00 uur: Sparta Nijkerk JO19-1 – VVOG JO19-1
Muhamed Osman 15:00 uur: Groen Wit’62 JO19-1 – Hoevelaken JO19-1
Evert Petersen 14:30 uur: BAS 1 – Hattem 1
Gertie Schol 15:30 uur: Robur et Velocitas JO19-1 – WSV JO19-1
Remon Tulen 14:30 uur: AZSV 2 – VVOG 2
Guus de Witte 14:30 uur: De Esch 1 – Enter Vooruit 1

 

Zondag 15 oktober:

Stefan Baltus 14:00 uur: KOSC 1 – DSVD 1
Marco Daemen 14:00 uur: Veluwezoom 1 – OSC 1
Boban Dordievski 11:00 uur: Quick ’20 2 – TVC ’28 2
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Rohda R. 1 – Bemmel SC 1
Bennie Mulder 14:00 uur: SC Rheden 1 – Keijenburgse Boys 1
Hubert Mulder 11:00 uur: Twello SV 2 – KCVO 2
G.J. Mulder 11:30 uur: Voorwaarts T 2 – RKHVV 2
Remco Mulder 14:00 uur: SHE 1 – SDOO 1
Gijs van Mun 14:30 uur: Be Quick 1887 – Meern De (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: Victoria Boys 1 – Be Quick Z. 1
Luuk Timmer 14:00 uur: DHC – Heerenveen
Patrick Zwiers 14:00 uur: AZC 1 – Union 1