Aanstellingen SAO Apeldoorn week 41

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor week 41. Het gaat om de wedstrijden van maandag 7 oktober tot en met zondag 13 oktober.

Maandag 7 oktober

Martijn Kieft 18:30 uur: Go Ahead Eagles 2 – De Graafschap 2


Dinsdag 8 oktober

Jelle Besselsen 20:00 uur: Jong Albatross – Jong Columbia
Nicholas Henon 20:00 uur: Jong SDV Barneveld – Jong Huizen (ASR)
Theo Oosterman 20:00 uur: Jong Loenermark – Jong Beekbergen
Muhamed Osman 20:00 uur: Jong Voorwaarts T. – Jong Robur et Velocitas
Luuk Timmer 20:00 uur: Telstar – AFC
Remon Tulen 20:00 uur: Jong SDV Barneveld – Jong Huizen
Marthijn Witteveen 20:00 uur: Jong WSV –  Jong Victoria Boys


Zaterdag 12 oktober

Nicolet Bakker 14:30 uur: DOVO – Ter Leede (ASR)
Richard Bakker 12:30 uur: Horst FC 2 – ESA 2
Jelle Besselsen 14:30 uur: Staphorst – NSC Nijkerk
Rick van Bussel 14:30 uur: VEVO 1 – VSW 1
Twan Derksen 11:15 uur: SDV Barneveld JO14-1 – Unicum JO14-1
Delphin de Graaf 15:00 uur: SKV JO17-1 – Theole JO17-1
Nicholas Henon 15:00 uur: SDS ’55 1 – Almen 1
Gerard Jansen 14:30 uur: OWIOS 1 – ZAC 1
Wim Jeths 15:30 uur: PEC Zwolle JO16-1 – PSV JO16-1
Jan Langendonk 14:30 uur: Heerenbroek ‘s 1 – Dieze West 1
Rein van Leeuwen 17:00 uur: VIOS V. 1 – Oene 1
René van Leeuwen 15:00 uur: Hierden 1 – Go Ahead K. 1 (ASR)
Owen Luksch 12:30 uur: VVOG JO15-1 – DVS’33 Ermelo JO15-1
Gerrit van Munster 12:00 uur: Be Quick’28 JO17-1 – GVAV-Rapiditas JO17-1
Muhamed Osman 12:30 uur: Hatto Heim JO19-1 – IJVV JO19-1
Mursel Söner 14:30 uur: ASC ’62 VR1 – Winsum VR1
Luuk Timmer 14:30 uur: Harkemase Boys – ODIN 59
Remon Tulen 15:00 uur: Hierden 1 – Go Ahead K. 1
Marthijn Witteveen 14:30 uur: Berkum JO19-1 – Nunspeet JO19-1


Zondag 13 oktober

Ferry van Ark 14:00 uur: Twello SV 1 – Orderbos 1
René Beijen 14:00 uur: HC ’03 1 – FC Trias 1
Marco Daemen 14:00 uur: CHRC 1 – Doesburg SC 1
Marcel Derksen 10:00 uur: RKHVV 3 – DVC ’26 3
Boban Dordievski 14:00 uur: Albatross 1 – Activia 1
Daniël Groen 14:30 uur: TKA 1 – Victoria Boys 1
Sander Hachmang 14:00 uur: HSC ’21 2 – DCS 2
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Heerenveen 1 – WVV 1
Jeremy van der Ley 19:00 uur: Jong ADO Den Haag – Quick (ASR)
Bennie Mulder 14:00 uur: VIOS B. 1 – UDI 1
G.J. Mulder 11:30 uur: Albatross 2 – Lemelerveld 2
Theo Oosterman 14:30 uur: Nijmegen 1 – NSVV FC Kunde 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Hoogeveen – JOS Watergraafsmeer (ASR)
Philip Ploeg 11:00 uur: VDZ VR2 – Longa ’30 VR1
Kemal Sener 10:30 uur: Columbia 2 – Spero 2

Theo Oosterman fluit dinsdag Jong Loenermark – Jong Beekbergen.