Aanstellingen SAO Apeldoorn week 43

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor week 43. Het gaat om de wedstrijden van maandag 21 oktober tot en met zondag 28 oktober.

Maandag 21 oktober

Jelle Besselsen 18:30 uur: Jong RKC Waalwijk – Jong FC Den Bosch
Luuk Timmer 14:00 uur: Jong Feyenoord – Jong FC Twente

 

Dinsdag 22 oktober

Bjorn Kuiper 20:00 uur: vv Hierden – DVS’33 Ermelo
Muhamed Osman 14:30 uur: Jong De Graafschap – Jong SC Heerenveen (ASR)

 

Vrijdag 25 oktober

Luuk Timmer 20:00 uur: Roda JC – NAC Breda (4e official)

 

Zaterdag 26 oktober

Richard Bakker 15:00 uur: Sparta Nijkerk 4 – VVOP 3
Gerrit Beekman 15:00 uur: SV Bedum 1 – Wolvega FC 1
Henk van den Beld 11:00 uur: Go Ahead Eagles JO17-1 – Argon JO17-1
Meine de Boer 14:30 uur: DFS sv 1 – Go Ahead K. 1
Melvin Brink 15:00 uur: DTS Ede JO19-1 – Trekvogels JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: ASV ’57 1 – Oranje Nassau 1
Rick van Bussel 15:00 uur: SDS ’55 1 – Ede/Victoria vv 1
Twan Derksen 12:00 uur: Lelystad ’67 JO15-1 – Emmeloord SC JO15-1
Delphin de Graaf 13:00 uur: Vitesse JO14-1 – AZ JO14-1
Nicholas Henon 14:30 uur: Cito 1 – Paasberg De 1
Matthias Hollebeek 11:30 uur: Warnsveldse Boys JO15-1 – SC Rheden JO
Gerard Jansen 11:30 uur: SDC Putten 2 – DETO 2
Wim Jeths 13:00 uur: Hoevelaken JO17-1 – Buitenboys JO17-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Achilles Veen – Rijnvogels
Bjorn Kuiper 18:00 uur: De Treffers – Ijsselmeervogels (4e Official)
Youri Kuipers 14:30 uur: SV Otterlo 1 – Zeewolde 1
Jan Langendonk 15:00 uur: Fortissimo 1 – Almen 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: HTC 1 – ESC 1
René van Leeuwen 15:00 uur: Dos Kampen 1 – DOS ’37 1 (ASR)
Owen Luksch 12:00 uur: Hatto Heim JO19-1 – ZAC JO19-1
Erik Maat 14:30 uur: Rouveen SC 1 – Hulshorst 1
Jan Hendrik Modderman 14:30 uur: BZC’13 1 – SV Vechtzoom 1
Gijs van Mun 14:30 uur: Ter Leede – Jong Almere City FC (ASR)
Gerrit van Munster 14:30 uur: VVOG JO19-1 – Groen Wit’62 JO19-1
Muhamed Osman 12:45 uur: DVV JO17-1 – TOP JO17-1
Philip Ploeg 11:30 uur: Horst FC JO17-1 – Hierden JO17-1
Mursel Söner 12:00 uur: Epe VR1 – SVO VVZ VR1
Luuk Timmer 14:30 uur: Ajax – FC Lisse
Remon Tulen 15:00 uur: csv Apeldoorn 1 – DTS Ede 1
Marthijn Witteveen 14:30 uur: VVOG JO17-1 – Lelystad ’67 JO17-1
 

Zondag 27 oktober

René Beijen 14:00 uur: Doetinchem 1 – Pax 1
Marco Daemen 14:00 uur: Beekbergen 1 – Sportclub Deventer 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Diepenveen 1 – Turkse Kracht 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Klarenbeek SC 1 – Victoria Boys 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: SWZ Boso Sneek 1 – Roden 1
Jeremy van der Ley 14:00 uur: ADO ’20 – Blauw Geel’38/JUMBO (ASR)
Bennie Mulder 14:00 uur: ZVV ’56 1 – Twello SV 1
G.J. Mulder 09:30 uur: Schalkhaar 4 – WWNA 2

 

Jelle Besselsen

Jelle Besselsen leidt maandag Jong RKC Waalwijk – Jong FC Den Bosch. Foto: WoZoPro