Aanstellingen SAO Apeldoorn week 44

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor week 44. Het gaat om de wedstrijden van maandag 28 oktober tot en met zondag 3 november.

Dinsdag 29 oktober

Luuk Timmer 20:00 uur: Achilles Veen – Roda JC (4e official)

 

Zaterdag 2 november

Nicolet Bakker 15:00 uur: ONS Sneek – VVSB (ASR)
Richard Bakker 12:00 uur: Stroe 2 – Eerbeekse Boys 2
Jelle Besselsen 14:30 uur: Flevo Boys – Berkum
Meine de Boer 14:30 uur: FC Dinxperlo 1 – Horst FC 1
Melvin Brink 12:30 uur: Orion JO17-1 – Theole JO17-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: FC Zutphen 1 – Redichem 1
Rick van Bussel 14:30 uur: DIO ’30 1 – JVC Cuijk 1
Twan Derksen 12:00 uur: VDZ JO15-1 – Robur et Velocitas JO15-1
Delphin de Graaf 15:00 uur: SDV Barneveld JO19-1 – Vriendenschaar JO19-1
Nicholas Henon 14:30 uur: Dodewaard 1 – Kesteren 1
Martijn Kieft 14:30 uur: Genemuiden SC – DETO
Youri Kuipers 14:30 uur: ESA 1 – Oeken 1
Jan Langendonk 15:30 uur: Elistha 1 – ONA ’53 1
Rein van Leeuwen 15:00 uur: DVOV 1 – UNI VV 1
René van Leeuwen 14:30 uur: WHC 1 – csv Apeldoorn 1 (ASR)
Owen Luksch 12:30 uur: Eerbeekse Boys JO17-1 – Bennekom JO17
Erik Maat 11:30 uur: DVS’33 Ermelo 2 – SDV Barneveld 2
Jan Hendrik Modderman 14:30 uur: Eemboys 1 – NVC 1
Gijs van Mun 19:30 uur: Blauw Geel’38/JUMBO – OSS’20 (ASR)
Mursel Söner 14:00 uur: Klarenbeek SC VR1 – DZC ’68 VR1
Luuk Timmer 15:30 uur: TEC – Quick Boys
Remon Tulen 14:30 uur: Drachtster Boys 1 – Winsum 1
Marthijn Witteveen 15:00 uur: DVC ’26 JO19-1 – DVV JO19-1

 

Zondag 3 november

Ferry van Ark 14:00 uur: Sportclub Deventer 1 – Loenermark 1
René Beijen 14:00 uur: Hatert 1 – DSZ 1
Marco Daemen 13:00 uur: Groessen 1 – Loo 1
Marcel Derksen 11:30 uur: Warnsveldse Boys 2 – Voorwaarts T 3
Boban Dordievski 10:30 uur: DCS 2 – Concordia-W 2
Bjorn Kuiper 14:30 uur: FC Twente – PEC Zwolle (vrouwen)
Jeremy van der Ley 14:30 uur: HSC ’21 – Hercules (ASR)
Bennie Mulder 14:00 uur: Balkbrug 1 – OVC ’21 1
G.J. Mulder 11:00 uur: Activia 2 – Beekbergen 2
Theo Oosterman 14:00 uur: Victoria Boys 1 – WWNA 1
Kemal Sener 14:00 uur: Kilder 1 – NVC 1

 

Nicholas Henon leidt zaterdag Dodewaard 1 – Kesteren 1. Foto: Voetbal-shoot.nl.