Aanstellingen SAO Apeldoorn week 45

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor week 45. Het gaat om de wedstrijden van maandag 4 november tot en met zondag 10 november.

Maandag 4 november

Luuk Timmer 20:00 uur: Jong Ajax – FC Volendam (4e official)

Vrijdag 8 november

Luuk Timmer 20:00 uur: N.E.C. – TOP Oss (4e official)

Zaterdag 9 november

Richard Bakker 11:45 uur: Hoevelaken 2 – Hierden 3
Henk van den Beld 15:00 uur: FC Den Bosch JO17-1 – Voetbalacademie N.E.C. JO17-2
Jelle Besselsen 14:30 uur: Achilles Veen – AZSV
Meine de Boer 14:30 uur: Sparta E. 1 – VSCO ’61 1
Melvin Brink 14:30 uur: IJVV JO19-1 – CSV ’28 JO19-1
Jordin Brouwer 12:00 uur: Veensche Boys 2 – Berkum 2
Rick van Bussel 14:30 uur: Cito 1 – DVV 1
Twan Derksen 12:30 uur: VVOP JO17-1 – Lelystad ’67 JO17-2
Delphin de Graaf 15:15 uur: Hoevelaken JO19-1 – VVOG JO19-1
Gerard Jansen 14:30 uur: Oeken 1 – Zelos 1
Wim Jeths 14:00 uur: VIOD JO19-1 – v.v. Dieren JO19-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Staphorst – Buitenpost
Youri Kuipers 14:00 uur: UNI VV 1 – De Treffers 1
Jan Langendonk 15:00 uur: OBW 1 – Paasberg De 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Olympia’28 1 – Rouveen SC 1
René van Leeuwen 12:00 uur: PEC Zwolle JO17-1 – FC Twente JO17-1 (ASR)
Owen Luksch 14:00 uur: Twello SV JO19-1 – Robur et Velocitas JO19-1
Gijs van Mun 14:30 uur: Ajax – ONS Sneek (ASR)
Gerrit van Munster 12:45 uur: DVV JO17-1 – HVCH JO17-1
Mursel Söner 15:00 uur: HHC Hardenberg VR1 – SVZW VR1
Remon Tulen 14:30 uur: Noordscheschut 1 – Olde Veste’54 1
Marthijn Witteveen 13:00 uur: WSV JO15-1 – FC Emmen JO15-1

Zondag 10 november

Ferry van Ark 14:00 uur: Gendringen 1 – SV Basteom 1
René Beijen 14:00 uur: Brummen 1 – Sc. Overwetering 1
Marco Daemen 14:00 uur: RVW 1 – Sprinkhanen 1
Marcel Derksen 11:00 uur: WSV 2 – Wijhe ’92 2
Boban Dordievski 14:00 uur: Helios 1 – Warnsveldse Boys 1
Sander Hachmang 14:00 uur: AZC 1 – Vaassen 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Jubbega 1 – Beilen 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Gazelle De 1 – Victoria Boys 1
G.J. Mulder 9:30 uur: AZC 3 – Witkampers 3
Muhamed Osman 14:00 uur: RKZVC – Baronie (ASR)
Luuk Timmer 14:00 uur: De Treffers – Koninklijke HFC
Martijn Kieft

Scheidsrechter Martijn Kieft leidt zaterdag de wedstrijd Staphorst – Buitenpost. Foto: WoZoPro.