Aanstellingen SAO Apeldoorn week 46

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn. Het gaat om de wedstrijden van maandag 13 november tot en met zondag 19 november.

Maandag 13 november: 

Sibo van der Laan 22:00 uur: SK Turkuaz 1 – Alverna 1
Jan Langendonk 19:00 uur: IFC Zwolle 1 – Sportclub Olympic 1 (zaal)

 

Vrijdag 17 november: 

Nicolet Bakker 19:30 uur: Achilles’29 – PEC Zwolle (ASR)
Sibo van der Laan 20:45 uur: ZVV Ede 1 – ZVV Sparta Nijkerk 1 (zaal)
Jan Langendonk 18:30 uur: Columbia 2 – Apeldoornse Boys 1 (zaal)
Pieter Siwabessy 19:30 uur: Almelo FC 9 – Twello SV 1 (zaal)
20:30 uur: Almelo FC 7 – FV United Enschede 2 (zaal)

 

Zaterdag 18 november:

Ronald Bekema 15:00 uur: Harskamp 1 – OVC ’85 1
Henk van den Beld 14:30 uur: Zwolsche Boys 1 – WZC Wapenveld 1
René Berkhof 12:45 uur: SDV Barneveld 5 – DZC ’68 4
Jelle Besselsen 14:30 uur: Groningen 1 – Zeerobben 1
Melvin Brink 12:30 uur: Helios JO17-1 – ABS JO17-1
Jordin Brouwer 15:00 uur: Zeeburgia JO19-1 – Achilles ’29 JO19-1
Johan van Gerrevink 12:30 uur: csv Apeldoorn 2 – Excelsior’31 2
Harry Hurenkamp 13:30 uur: Robur et Velocitas JO15-1 – Be Quick Z. JO15-1
Gerard Jansen 15:00 uur: Fortissimo 1 – Wodanseck 1
Wim Jeths 14:30 uur: Turkse Kracht JO19-1 – ABS JO19-1
Youri Kuipers 13:00 uur: Legmeervogels JO19-1 – EDO hfc JO19-1
Jan Langendonk 11:30 uur: DVS’33 Ermelo 2 – DETO 2
Jeremy van der Ley 15:00 uur: ASWH – ONS Sneek (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: Wilsum 1 – Wijthmen 1
Fred van Meerkerk 15:00 uur: Sparta Nijkerk JO19-2 – Groen Wit’62 JO19-1
Gijs van Mun 14:45 uur: Tubantia JO19-1 – DVS’33 Ermelo JO19-1
Muhamed Osman 14:30 uur: Grol JO19-1 – FC Trias JO19-1
Evert Petersen 14:30 uur: Elspeet 1 – Stroe 1
Gertie Schol 12:00 uur: EFC ’58 JO19-1 – ESC JO19-1
Luuk Timmer 14:30 uur: Ter Leede – Argon
Remon Tulen 14:30 uur: Veenendaal 1 – VRC 1
Patrick Zwiers 14:30 uur: Paasberg De 1 – Zeewolde 1

 

Zondag 19 november: 

Ferry van Ark 12:00 uur: De Graafschap JO13-1 – Sparta Rotterdam JO13-1
Nicolet Bakker 14:00 uur: Quick ’20 – Dongen (ASR)
Stefan Baltus 14:00 uur: Oldenzaal 1 – Barbaros 1
René Beijen 14:00 uur: Vaassen 1 – Klarenbeek SC 1
Ronald Bekema 14:30 uur: Woezik VR1 – SC ‘t Zand VR1
Boban Dordievski 10:00 uur: DVC ’26 2 – AWC 2
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Bemmel SC 1 – FC Winterswijk 1
Bennie Mulder 14:00 uur: DVOL 1 – Dierensche Boys 1
Hubert Mulder 11:30 uur: Albatross 2 – WVV ’34 2
G.J. Mulder 11:30 uur: WSV 2 – ZVV ’56 2
Remco Mulder 14:00 uur: SSA Epse Gorssel Combinatie 1 – Apeldoornse Boys 1
Gijs van Mun 14:00 uur: Quick – OJC Rosmalen (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: VIOS B. 1 – MEC 1
Robin Veldman 14:00 uur: SWZ Boso Sneek – Hollandia (ASR)