Aanstellingen SAO Apeldoorn week 47

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 18 november tot en met zondag 24 november.

Zaterdag 23 november

Nicolet Bakker 14:30 uur: ACV – Urk (ASR)
Richard Bakker 15:00 uur: Zeewolde 2 – AZSV 3
Gerrit Beekman 15:00 uur: Blauw Wit ’34 1 – Olde Veste’54 1
Henk van den Beld 14:30 uur: Cambuur L. JO19-1 – AFC JO19-1
Melvin Brink 14:45 uur: DVV JO19-1 – FC Bergh JO19-1
Rick van Bussel 15:30 uur: Elistha 1 – Lienden 1
Twan Derksen 14:30 uur: VVOG JO17-1 – Zeewolde JO17-1
Delphin de Graaf 15:00 uur: Fortissimo JO19-1 – DIO ’30 JO19-1
Frank de Haan 14:30 uur: WHC 1 – Bennekom 1 (ASR)
Nicholas Henon 12:00 uur: Sparta Nijkerk 2 – DETO 2
Matthias Hollebeek 10:30 uur: csv Apeldoorn JO13-1 – FC Winterswijk JO13-1
Gerard Jansen 15:00 uur: Eerbeekse Boys 1 – De Treffers 1
Wim Jeths 15:00 uur: Unicum JO19-1 – Albatross JO19-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Eemdijk – Swift
Jan Langendonk 12:30 uur: Go Ahead K. 2 – Vroomshoopse Boys 2
Jeremy van der Ley 14:30 uur: VVOG – Jong Almere City FC (ASR)
Owen Luksch 12:30 uur: WHC JO17-1 – Go Ahead K. JO17-1 
Erik Maat 14:30 uur: Elspeet 1 – HTC 1
Fred van Meerkerk 15:00 uur:  DTS Ede JO19-1 – Brakkenstein JO19-1
Jan Hendrik Modderman 14:30 uur: Overamstel 1 – Sloterdijk 1
Gerrit van Munster 12:00 uur: v.v. Dieren JO19-1 – OBW JO19-1
Muhamed Osman 15:30 uur: VVG ’25 JO19-1 – Lochem SP JO19-1
Philip Ploeg 10:00 uur: SDC Putten JO15-1 – Epe JO15-1
Mursel Söner 11:45 uur: Be Quick’28 VR2 – AZSV VR1
Remon Tulen 15:00 uur: DZC ’68 1 – DFS sv 1
Bjorn van der Vliet 12:30 uur: ESA JO15-1 – De Treffers JO15-1
Marthijn Witteveen 14:45 uur: Nunspeet JO19-1 – Go Ahead K. JO19-1

 

Zondag 24 november

Ferry van Ark 14:00 uur: Lettele 1 – Nieuw Heeten 1
René Beijen 10:30 uur: Concordia-W 2 – Heino 2
Marco Daemen 14:00 uur: OSC 1 – UHC 1
Marcel Derksen 11:30 uur: Heerde 2 – Schalkhaar 4
Boban Dordievski 14:00 uur: Eilermark 1 – NEO 1
Sander Hachmang 14:00 uur: DVOL 1 – Rood Wit 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Noordster 1 – Hoogezand 1
G.J. Mulder 10:30 uur: ABS 2 – Voorwaarts T 4
Theo Oosterman 14:00 uur: Twenthe 1 – FC Eibergen 1
Kemal Sener 12:00 uur: Robur et Velocitas 2 – Avanti W. 2
Luuk Timmer 14:00 uur: ADO ’20 – Westlandia

 

Gerard Jansen

Scheidsrechter Gerard Jansen fluit deze week Eerbeekse Boys – De Treffers (za).

 

Staat je aanstelling er niet tussen? Stuur een mail naar webredactie@sao-apeldoorn.nl