Aanstellingen SAO Apeldoorn week 48

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 25 november tot en met zondag 1 december.

 Maandag 25 november

Luuk Timmer 20:00 uur: Jong PSV – NAC Breda (4e official)

Dinsdag 26 november

Luuk Timmer 20:00 uur: Jong Sparta Rotterdam – Barendrecht
 
 

Vrijdag 29 november

Luuk Timmer 20:00 uur: Roda JC – Excelsior (4e official)
 
Zaterdag 30 november
Nicolet Bakker 14:30 uur: SteDoCo – Harkemase Boys (ASR)
Richard Bakker 11:45 uur: VVOP 2 – asv Dronten 2
Gerrit Beekman 15:00 uur: SDV Barneveld 1 – DTS Ede 1
Jelle Besselsen 14:30 uur: Spijkenisse – DUNO D
Meine de Boer 14:30 uur: Den Ham 1 – Quick ’20 1
Melvin Brink 12:15 uur: ZAC JO19-1 – Berkum JO19-1
Rick van Bussel 14:30 uur: Cito 1 – AZ 2000 – Elderveld 1
Twan Derksen 16:15 uur: Klarenbeek SC JO17-1 – Columbia JO17-1
Delphin de Graaf 15:00 uur: Go Ahead K. JO19-1 – SVI JO19-1
Frank de Haan 14:45 uur: DOS ’37 1 – csv Apeldoorn 1 (ASR)
Nicholas Henon 14:00 uur: Kolping-Dynamo 1 – JVC Cuijk 1
Matthias Hollebeek 11:45 uur: Robur et Velocitas JO14-1G – ESA JO14-1
Gerard Jansen 14:30 uur: ASV ’57 1 – DES 1
Wim Jeths 14:30 uur: IJVV JO19-1 – Nunspeet JO19-1
Martijn Kieft 15:00 uur: ASWH – Rijnsb.Boys (4e off.)
Youri Kuipers 14:30 uur: Rood-Wit ’58 1 – Stroe 1
Jan Langendonk 11:30 uur: DVS’33 Ermelo 2 – HHC Hardenberg 2
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Voorwaarts V. 1 – Hellendoorn v.v. 1
Jeremy van der Ley 15:30 uur: Katwijk – Jong Sparta Rotterdam (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: VIOS V. 1 – Hatto Heim 1
Jan Hendrik Modderman 14:30 uur: Oranje-Wit 1 – SVP 1
Gijs van Mun 14:30 uur: Scheveningen – Ijsselmeervogels (ASR)
Muhamed Osman 14:30 uur: RKHVV JO19-1 – DVC ’26 JO19-1
Mursel Söner 14:30 uur: DVS’33 Ermelo VR1 – Epe VR1
Remon Tulen 14:30 uur: OWIOS 1 – Hulzense Boys 1
Marthijn Witteveen 12:30 uur: Zeewolde JO17-1 – Zwart Wit ’63 JO17-1

Zondag 1 december

Ferry van Ark 14:00 uur: Almelo 1 – Sportclub Overdinkel 1
René Beijen 14:00 uur: SC Rheden 1 – DVV 1
Boban Dordievski 14:00 uur: KCVO 1 – Brummen 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Dalfsen 1 – Stadspark 1
G.J. Mulder 14:00 uur: Victoria Boys VR1 – Buitenveldert VR2
Theo Oosterman 14:30 uur: TKA 1 – ZVV ’56 1
Muhamed Osman 14:00 uur: MSC/Amslod – Emmen (ASR)
Kemal Sener 14:00 uur: Eendracht 1 – Elsweide 1
Mursel Söner 11:30 uur: Raalte VR1 – ATC’65 VR1
Luuk Timmer 14:30 uur: Blauw Geel’38/JUMBO – Groene Ster

Frank de Haan assisteert zaterdag bij DOS37 tegen csv Apeldoorn.

Staat je aanstelling er niet tussen? Stuur een mail naar webredactie@sao-apeldoorn.nl