Aanstellingen SAO Apeldoorn week 48

aanstellingen

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 26 november tot en met zondag 2 december.

Maandag 26 november

Martijn Kieft 18:30 uur: Heracles Almelo 2 – sc Heerenveen 2

 

Dinsdag 27 november

Jelle Besselsen 20:00 uur: Sparta Nijkerk – Bemmel SC 1
Meine de Boer 20:15 uur: Oene 1 – Berkum
Bjorn Kuiper 20:00 uur: csv Apeldoorn – AGOVV 1
Muhamed Osman 20:15 uur: DZC ’68 – Bataven (ASR)

 

Zaterdag 1 december

Ferry van Ark 15:00 uur: Elistha 1 – Oranje Blauw 1
Henk van den Beld 14:30 uur: VVOG JO19-1 – Vriendenschaar JO19-1
Jelle Besselsen 15:00 uur: Jong Almere City FC – Spakenburg (4e official)
Melvin Brink 12:30 uur: DVS’33 Ermelo JO17-1 – Elinkwijk JO17-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: DVS’33 Ermelo JO19-1 – Achilles 1894 JO19-1
Rick van Bussel 14:30 uur: WSV JO19-3 – Victoria Boys JO19-1
Twan Derksen 12:45 uur: Helios JO17-1 – SJO Oeken/Brummen JO17-1
Harry Hurenkamp 13:00 uur: Schalkhaar JO15-2 – Teuge SP JO15-1
Gerard Jansen 14:30 uur: Terschuurse Boys 1 – Zwart Wit ’63 1
Wim Jeths 14:30 uur: Spero JO17-1 – AWC JO17-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Flevo Boys – ACV
Youri Kuipers 14:30 uur: Sparta Rotterdam JO19-1 – sc Heerenveen JO19-1
Jan Langendonk 14:30 uur: Paasberg De 1 – DVV 1
Rein van Leeuwen 15:00 uur: Teuge SP 1 – AGOVV 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Ter Leede – DFS sv
Erik Maat 11:45 uur: VVOG 2 – SDV Barneveld 2
Fred van Meerkerk 12:30 uur: SDC Putten JO17-1 – Unicum JO17-1
Gijs van Mun 14:30 uur: EMM 1 – Stroe 1
Gerrit van Munster 11:45 uur: Robur et Velocitas JO17-1 – Hoevelaken JO17-1
Muhamed Osman 19:00 uur: Heino 1 – Rohda R. 1 (ASR)
Philip Ploeg 10:15 uur: SDV Barneveld JO15-1 – OVC ’85 JO15-1
Mursel Söner 11:45 uur: Be Quick’28 VR2 – Epe VR1
Luuk Timmer 14:30 uur: FC ‘s-Gravenzande – SC Feyenoord
Remon Tulen 14:30 uur: OWIOS 1 – Renswoude 1
Guus de Witte 14:30 uur: Rood-Wit ’58 1 – Nieuwland 1

 

Zondag 2 december

René Beijen 14:00 uur: Orderbos 1 – Dierense Boys 1
Marco Daemen 14:00 uur: Jonge Kracht 1 – HC ’03 1
Boban Dordievski 14:00 uur: USV 1 – Steenwijker Boys 1
Daniël Groen 14:00 uur: WWNA 1 – TKA 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Stevo 1 – Rigtersbleek 1
Bennie Mulder 10:30 uur: Columbia 2 – VDZ 2
Gijs van Mun 14:30 uur: Dongen – HSC ’21 (ASR)
Theo Oosterman 14:30 uur: Groen Wit’62 1 – Brummen 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Emmen 1 – WVV 1 (ASR)
Philip Ploeg 14:00 uur: Victoria Boys VR1 – Limmen VR1
Kemal Sener 11:30 uur: Albatross 2 – AZC 2

 

Gijs van Mun

Gijs van Mun leidt zaterdag EMM 1 – Stroe 1 en assisteert op zondag bij Dongen – HSC’21.