Aanstellingen SAO Apeldoorn week 49

Open dag SAO

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 4 december tot en met zondag 10 december.

Maandag 4 december: 

Fred van Meerkerk 21:00 uur: ZVL 4 – Sportclub Olympic 19 (zaal)
Bas Steinhauser 20:00 uur: Jong PSV – Fortuna Sittard (ASR)

 

Woensdag 6 december:

Pieter Siwasbessy 20:30 uur: WRZV Zwolle 1 – ZVV Dynamo Lelystad 1 (zaal)
G.M. van der Wal 20:30 uur: HHC Hardenberg 1 – SVI 2 (zaal)
21:30 uur: HHC Hardenberg 4 – Hardenberg ’85 1 (zaal)

 

Vrijdag 8 december: 

Sibo van der Laan 20:30 uur: Columbia 1 – Morado CF 2 (zaal)
21:30 uur: Groen Wit’62 2 – Victoria Boys 1 (zaal)
Fred van Meerkerk 20:00 uur: FC Tinnegieter 1 – Beuningse Boys 1 (zaal)
21:00 uur: FC Tinnegieter 5 – Madereros C.F. 8 (zaal)
Pieter Siwabessy 20:00 uur: Jong Eagles/Markt 19 2 – Almelo FC 7 (zaal)
21:00 uur: Jong Eagles/Markt 19 3 – Sparta E. 3 (zaal)
Bas Steinhauser 20:00 uur: FC Volendam – Jong FC Utrecht (ASR)
Luuk Timmer 20:00 uur: FC Dordrecht – MVV Maastricht (4e off.)

 

Zaterdag 9 december: 

Ferry van Ark 15:00 uur: Sparta Nijkerk JO19-1 – Genemuiden SC JO19-1
René Beijen 14:00 uur: Terborg 1 – Rijnland 1
Henk van den Beld 14:30 uur: BAS 1 – Olympia’28 1
Meine de Boer 14:30 uur: WHC 1 – DETO 1
Jordin Brouwer 15:15 uur: Alphense Boys JO19-1 – Spartaan’20 JO19-1
Rick van Bussel 10:00 uur: WSV JO13-1 – Sparta E. JO13-1
Johan van Gerrevink 15:00 uur: DTS Ede VR1 – Saestum VR1
Sander Hachmang 14:30 uur: JVC Cuijk 1 – Alverna 1
Harry Hurenkamp 12:30 uur: Twello SV JO15-1 – Voorwaarts T JO15-1
Gerard Jansen 15:00 uur: SDS ’55 1 – VIOS V. 1
Wim Jeths 15:00 uur: WSV JO17-1 – asv Dronten JO17-1
Youri Kuipers 12:45 uur: De Graafschap JO17-1 – NAC Breda JO17-1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: ZAC 1 – Hatto Heim 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Huizen – Urk (ASR)
Owen Luksch 12:45 uur: Groen Wit’62 JO17-1 – Diepenveen JO17-1
Erik Maat 12:00 uur: Nunspeet 2 – Berkum 2
Fred van Meerkerk 14:30 uur: SDC Putten JO19-1 – Nieuwleusen SV JO19-1
Gijs van Mun 12:00 uur: PEC Zwolle JO15-1 – De Graafschap JO15-1
Muhamed Osman 12:00 uur: Hatto Heim JO19-1 – JVC Dedemsvaart JO19-1
Jan Reijnen 14:30 uur: Maarssen 1 – DESTO 1
Gertie Schol 14:30 uur: Turkse Kracht JO19-1 – Sc. Overwetering JO19-1
Remon Tulen 14:30 uur: Hulshorst 1 – Elspeet 1
Robin Veldman 19:00 uur: Bataven – RKHVV (ASR)

 

Zondag 10 december: 

Boban Dordievski 11:45 uur: DCS 2 – Concordia-W 2
Sander Hachmang 14:00 uur: Arnhemia 1 – Hoven De 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Emmen 1 – Nieuw Buinen 1
Bennie Mulder 14:00 uur: WWNA 1 – Loenermark 1
Hubert Mulder 11:30 uur: Helios 2 – WSV 2
G.J. Mulder 11:00 uur: Warnsveldse Boys 2 – RKPSC 2
Gijs van Mun 14:30 uur: Be Quick 1887 – UNA (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: MvR 1 – SDZZ 1
Luuk Timmer 14:00 uur: Hollandia – Silvolde
Maarten Zilverberg 14:00 uur: ATC’65 1 – Epe 1