Aanstellingen SAO Apeldoorn week 49

Open dag SAO

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 3 december tot en met zondag 9 december.

Maandag 3 december

Luuk Timmer 18:30 uur: Jong Roda JC – Jong ADO Den Haag

Dinsdag 4 december

Bjorn Kuiper 20:15 uur: Rohda Raalte 1 – Go Ahead Kampen 1
Jelle Besselsen 20:30 uur: Juliana ’31 1 – SDC Putten

Zaterdag 8 december

Ferry van Ark 12:15 uur: DTS Ede 2 – Unicum 2
Henk van den Beld 14:30 uur: AZSV JO19-1 – Juliana ’31 JO19-1
Jelle Besselsen 15:00 uur: Bennekom 1 – Go Ahead K. 1
Meine de Boer 15:00 uur: Be Quick D 1 – Drachtster Boys 1
Jordin Brouwer 13:00 uur: PEC Zwolle JO19-1 – FC Emmen JO19-1
Melvin Brink 15:00 uur: Unicum JO19-1 – SDV Barneveld JO19-1
Rick van Bussel 14:45 uur: Nunspeet JO19-1 – WHC JO19-1
Twan Derksen 10:30 uur: csv Apeldoorn JO17-2 – VIOS V. JO17-1
Harry Hurenkamp 13:30 uur: Sportclub Deventer JO15-1 – Robur et Velocitas JO15-2
Gerard Jansen 14:30 uur: Zwolsche Boys 1 – Rouveen SC 1
Wim Jeths 14:30 uur: VVOG JO17-1 – Dos Kampen JO17-1
Martijn Kieft 15:30 uur: Rijnsburgse Boys – Koninklijke HFC (4e official)
Youri Kuipers 13:15 uur: Excelsior JO17-1 – FC Utrecht JO17-1
Jan Langendonk 14:30 uur: Stroe 1 – Wageningen 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Zalk 1 – Swift ’64 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: RKAV Volendam – FC ‘s-Gravenzande
Owen Luksch 10:30 uur: DVS’33 Ermelo JO17-2 – Nunspeet JO17-1
Erik Maat 14:30 uur: Hulshorst 1 – CSV ’28 1
Fred van Meerkerk 12:45 uur: DVV JO15-1G – Bennekom JO15-1
Gijs van Mun 14:30 uur: Alverna 1 – Quick 1888 1
Gerrit van Munster 12:30 uur: DVOV JO19-1 – DVV JO19-1
Muhamed Osman 12:15 uur: Sparta Nijkerk JO17-1 – DVS’33 Ermelo JO17-1
Luuk Timmer 14:30 uur: Barendrecht – IJsselmeervogels

Zondag 9 december

René Beijen 14:00 uur: Victoria Boys 1 – ZVV ’56 1
Marco Daemen 14:00 uur: GVA 1 – Arnhemia 1
Boban Dordievski 14:00 uur: DSVD 1 – NEO 1
Daniël Groen 14:00 uur: Ulu Spor FC 1 – RKO 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: FC Winterswijk 1 – NEC 1
Bennie Mulder 14:30 uur: Loenermark 1 – Orderbos 1
G.J. Mulder 11:30 uur: Victoria Boys 2 – WWNA 2
Gijs van Mun 14:30 uur: Lienden – AFC (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: Dierense Boys 1 – Apeldoornse Boys 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Longa ’30 1 – Tubantia 1
Kemal Sener 14:00 uur: Angerlo Vooruit 1 – SV Basteom 1
Mursel Söner 11:30 uur: Raalte VR1 – Grol VR1
Theo Oosterman

Theo Oosterman leidt zondag Dierense Boys – Apeldoornse Boys. Foto: WoZoPro