Aanstellingen SAO Apeldoorn week 7

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 11 februari tot en met zondag 17 februari.

Dinsdag 12 februari:

Meine de Boer 20:00 uur: DTS Ede VR1 – VV Alkmaar

 

Donderdag 14 februari:

Rick van Bussel 20:00 uur: SDV Barneveld JO19-1 – Berkum JO19-1

 

Zaterdag 16 februari: 

Ferry van Ark 12:15 uur: Bennekom 2 – Unicum 2
Nicolet Bakker 14:30 uur: Harkemase Boys – ONS Sneek (ASR)
Richard Bakker 14:30 uur: Wodanseck 1 – Valburg 1
Gerrit Beekman 15:00 uur: WVF 1 – Oranje Nassau 1
Henk van den Beld 12:00 uur: Lelystad ’67 JO19-1 – FC Lisse JO19-1
Meine de Boer 15:00 uur: Bennekom 1 – vv Scherpenzeel 1
Melvin Brink 11:45 uur: Be Quick’28 JO19-1 – Bon Boys JO19-1
Jordin Brouwer 12:30 uur: FC Twente JO17-1 – ADO Den Haag JO17-1
Rick van Bussel 14:30 uur: VVOG JO17-1 – HHC Hardenberg JO17-1
Marcel Derksen 12:30 uur: DVS’33 Ermelo 4 – Be Quick’28 2
Twan Derksen 10:15 uur: VVOP JO15-1 – SDC Putten JO15-1
Harry Hurenkamp 12:30 uur: Eerbeekse Boys JO15-1 – DVOL JO15-1
Wim Jeths 14:00 uur: Woezik JO17-1 – HVCH JO17-1
Youri Kuipers 14:30 uur: sc Heerenveen JO19-1 – Excelsior JO19-1
Jan Langendonk 12:15 uur: DTS Ede 2 – SKV 2
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Lutten SC 1 – Bant 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Spijkenisse – Zwaluwen (ASR)
Owen Luksch 10:15 uur: SDV Barneveld JO15-1 – AWC JO15-1
Erik Maat 14:30 uur: Hulshorst 1 – Zalk 1
Fred van Meerkerk 12:30 uur: SKV JO17-1 – SML JO17-1G
Gijs van Mun 14:30 uur: DOVO – VVOG (ASR)
Gerrit van Munster 13:00 uur: WSV JO15-1 – Purmersteijn JO15-1
Philip Ploeg 12:30 uur: VVOP JO17-1 – Hierden JO17-1
Mursel Söner 14:30 uur: Bergentheim VR1 – Hollandscheveld VR1
Bas Steinhauser 14:30 uur: Renswoude 1 – Blauw Geel’55 1
Remon Tulen 14:30 uur: Sparta E. 1 – SVI 1
Guus de Witte 14:30 uur: Barneveld 1 – Advendo ’57 1

 

Zondag 17 februari: 

René Beijen 14:00 uur: Orderbos 1 – ZVV ’56 1
Marco Daemen 14:00 uur: Angeren 1 – GSV ’38 1
Sander Hachmang 14:00 uur: Raalte 1 – Hector 1
Bennie Mulder 11:00 uur: De Zweef 2 – DCS 2
G.J. Mulder 11:00 uur: Brummen 2 – Witkampers 3
Gijs van Mun 14:30 uur: TEC – UNA (ASR)
Theo Oosterman 14:00 uur: Veluwezoom 1 – RKPSC 1
Muhamed Osman 14:00 uur: MSC/Amslod – Be Quick 1887 (ASR)
Philip Ploeg 11:00 uur: VDZ VR2 – Woezik VR2
Kemal Sener 14:00 uur: SSA Ratti – Socii 1 – Wolfersveen 1
Luuk Timmer 14:30 uur: EVV – HSC ’21
Gijs van Mun

Gijs van Mun assisteert zaterdag bij DOVO – VVOG en zondag bij TEC tegen UNA.