Aanstellingen SAO Apeldoorn week 7

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn van maandag 11 februari tot en met zondag 18 februari.

Maandag 12 februari:

Luuk Timmer 14:00 uur: Duitsland U16 – Portugal U16
Mursel Söner 20:30 uur: ZVE 2 – AZVN/Smienk Trapliften 5 (zaal)

 

Woensdag 14 februari: 

Eduard Oostendorp 21:30 uur: PFC/Pro Sport Centrum 4 – Orderbos 1 (zaal)
22:30 uur ATIK 6 – WSV 6 (zaal)
Philip Ploeg 21:00 uur: De Lenco’s 2 – NSC Nijkerk 5 (zaal)
22:00 uur: De Lenco’s 7 – ZVV Sparta Nijkerk 9 (zaal)
Mursel Söner 19:00 uur: Brakkenstein 10 – UNI ZVV 9 (zaal)

 

Vrijdag 16 februari:

Sibo van der Laan 20:30 uur: Sporting Harderwijk 1 – Sportclub Olympic 1 (zaal)
Fred van Meerkerk 21:00 uur: Bordkrijt 4 – Helo’s 2 (zaal)
22:00 uur: Bordkraat 2 – Putten sv 4 (zaal)
Eduard Oostendorp 20:15 uur: Vaassen VR1 – ZVH VR1 (zaal)
21:15 uur: VIOS V. VR2 – ATIK VR1 (zaal)
Philip Ploeg 21:00 uur: Veensche Boys 4 – ZVV Sparta Nijkerk 11 (zaal)
22:00 uur: Walk Inn Boys 4 – Veensche Boys 2 (zaal)
Mursel Söner 19:00 uur: FC RDC 5 – DAVO 4 (zaal)
20:00 uur: FC RDC 4 – Twello SV 6 (zaal)
Pieter Siwabessy 20:00 uur: ZVV Sparta Nijkerk 1 – SVI 1 (zaal)
Luuk Timmer 20:00 uur: FC Eindhoven – Jong AZ (4e official)
Gradus van der Wal 21:30 uur: FC Gelre – Os Lusitanos (zaal)

 

Zaterdag 17 februari: 

Ferry van Ark 14:45 uur: Schalkhaar JO15-1G – Oranje Nassau JO15-1
Henk van den Beld 14:30 uur: BAS 1 – DSV ’61 1
Meine de Boer 15:00 uur: Go Ahead K. 1 – DZC ’68 1
Melvin Brink 11:00 uur: Teuge SP JO15-1 – FC Zutphen JO15-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Lelystad ’67 JO19-1 – ACV JO19-1
Rick van Bussel 10:30 uur: csv Apeldoorn JO13-1 – Excelsior’31 JO13-1
Johan van Gerrevink 15:00 uur: Hatto Heim 1 – VEVO 1
Sander Hachmang 14:30 uur: Excelsior Z. 1 – JVC Cuijk 1
Harry Hurenkamp 12:30 uur: Schalkhaar JO15-2 – Helios JO15-1
Wim Jeths 14:30 uur: SVVN JO19-1 – DOS ’37 JO19-1
Youri Kuipers 14:45 uur: Tubantia JO19-1 – Olde Veste’54 JO19-1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Olympia’28 1 – Zwolsche Boys 1
Owen Luksch 11:00 uur: VIOS V. JO15-1 – Dalfsen JO15-1G
Erik Maat 14:30 uur: Harde ‘t 1 – Noord Veluwe Boys 1
Fred van Meerkerk 12:00 uur: Hierden JO17-1 – Hatto Heim JO17-1
Muhamed Osman 12:30 uur: WHC JO17-1 – Zeewolde JO17-1
Evert Petersen 14:30 uur: VIOS V. 1 – Hulshorst 1
Philip Ploeg 10:30 uur: Sparta Nijkerk JO13-1 – ESA JO13-1G
Jan Reijnen 14:30 uur: Alcmaria Victrix 1 – PSZ 1
Gertie Schol 13:00 uur: WSV JO17-1 – SDV Barneveld JO17-1
Mursel Söner 14:30 uur: HTC VR1 – Weide De VR1
Remon Tulen 14:30 uur: Hoevelaken 1 – Elspeet 1

 

Zondag 18 februari: 

Stefan Baltus 14:00 uur: ONA ’53 1 – Trekvogels 1
René Beijen 14:00 uur: Klarenbeek SC 1 – Be Quick Z. 1
Marco Daemen 14:00 uur: Overasseltse Boys 1 – Niftrik 1
Boban Dordievski 14:00 uur: USV 1 – Dalen 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Stevo 1 – Heino 1
Bennie Mulder 10:30 uur: Spero 2 – RKHVV 2
Hubert Mulder 11:00 uur: Twello SV 2 – ZVV ’56 2
G.J. Mulder 9:30 uur: Voorwaarts T 4 – KCVO 2
Gijs van Mun 14:30 uur: Be Quick 1887 – Dongen (ASR)
Theo Oosterman 11:00 uur: NEO 2 – FC Winterswijk 2
Maarten Zilverberg 14:00 uur: DVC ’26 1 – Spero 1