Aanstellingen SAO Apeldoorn week 7

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 10 tot en met zondag 16 februari.

Maandag 10 februari

Luuk Timmer 20:00 uur: Jong AZ – FC Volendam (4e official)

Vrijdag 14 februari

Luuk Timmer 20:00 uur: Almere City – Cambuur (4e official)


Zaterdag 15 februari

Henk van den Beld 14:45 uur: PH JO19-1 – Rohda R. JO19-1
Jelle Besselsen 14:30 uur: Berkum – Swift
Meine de Boer 14:30 uur: Horst FC 1 – Merino’s De 1
Melvin Brink 15:00 uur: OBW JO19-1 – Be Quick Z. JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: SVVN 1 – Hellendoorn v.v. 1
Rick van Bussel 14:00 uur: Kolping-Dynamo 1 – DVV 1
Delphin de Graaf 12:30 uur: Zeewolde JO19-1 – CSV ’28 JO19-1
Nicholas Henon 14:30 uur: Oranje Blauw 1 – Alverna 1
Wim Jeths 14:30 uur: VVOG JO19-1 – ZAC JO19-1
Martijn Kieft 15:00 uur: Jong FC Volendam – Scheveningen (4e official)
Youri Kuipers 14:30 uur: Veenendaal 1 – Advendo ’57 1
Jan Langendonk 12:15 uur: Dos Kampen 2 – Hulzense Boys 2
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Rouveen SC 1 – Elspeet 1
René van Leeuwen 14:30 uur: Vroomshoopse Boys 1 – Den Ham 1 (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: Rood-Wit ’58 1 – Blauw Geel’55 1
Jan Hendrik Modderman 14:30 uur: Tos Actief 1 – JOGA Fortius 1
Gerrit van Munster 15:00 uur: Bon Boys JO19-1 – Losser JO19-1
Muhamed Osman 14:00 uur: Woezik JO19-1 – HVCH JO19-1
Philip Ploeg 10:15 uur: DTS Ede JO17-2 – MASV JO17-1
Mursel Söner 15:00 uur: HHC Hardenberg VR1 – Epe VR1

Zondag 16 februari

Ferry van Ark 14:00 uur: CHRC 1 – Peeske ‘t 1
Richard Bakker 15:00 uur: Zeewolde 2 – csv Apeldoorn 2
René Beijen 14:00 uur: Pax 1 – FC Trias 1
Marco Daemen 14:00 uur: Keijenburgse Boys 1 – AD ’69 1
Marcel Derksen 11:30 uur: Albatross 2 – Colmschate 2
Twan Derksen 14:00 uur: BVC ’12 1 – Heino 1 (ASR)
Boban Dordievski 14:00 uur: Warnsveldse Boys 1 – Diepenveen 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Rohda R. 1 – TVC ’28 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Apeldoornse Boys 1 – Beekbergen 1
G.J. Mulder 10:00 uur: Loenermark 2 – Voorwaarts T 5
Muhamed Osman 14:00 uur: Quick ’20 – SJC (ASR)
Kemal Sener 14:00 uur: Eendracht 1 – Voorst 1
Luuk Timmer 14:00 uur: Hercules – HSC’21
Remon Tulen 14:00 uur: FC Winterswijk 1 – Bemmel SC 1
 
 
 

René Beijen leidt deze week Pax 1 – Trias 1. Foto: WoZoPro.

Staat je aanstelling er niet bij? Stuur een mail naar webredactie@sao-apeldoorn.nl.