Aanstellingen SAO Apeldoorn week 9

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden tot en met zondag 4 maart.

Maandag 26 februari: 

Bas Steinhauser 20:00 uur: Jong FC Utrecht – Jong Ajax (ASR)

 

Vrijdag 2 maart: 

Bas Steinhauser 20:00 uur: FC Dordrecht – Telstar (ASR)

 

Zaterdag 3 maart: 

Ferry van Ark 15:30 uur: VIOD JO19-1 – Witkampers JO19-1
Henk van den Beld 18:00 uur: JVC Cuijk 1 – BVC ’12 1
Melvin Brink 15:00 uur: csv Apeldoorn JO17-1 – Sparta Nijkerk JO17-1
Jordin Brouwer 15:00 uur: Gemert JO17-1 – Alexandria’66 JO17-1
Harry Hurenkamp 12:30 uur: Colmschate’33 JO15-1G – v.v. Dieren JO15-1
Gerard Jansen 14:30 uur: Oene 1 – Reaal Dronten 1
Wim Jeths 15:00 uur: Wijhe ’92 JO19-1 – Diepenveen JO19-1
Youri Kuipers 15:00 uur: Forum Sport JO19-1 – Spartaan’20 JO19-1
Rein van Leeuwen 12:15 uur: csv Apeldoorn 2 – SDV Barneveld 2
Owen Luksch 13:00 uur: AZC JO17-1 – SC Rheden JO17-1G
Erik Maat 15:00 uur: SDV Barneveld 3 – VVOP 2
Fred van Meerkerk 15:00 uur: Groen Wit’62 JO19-1 – Fortissimo JO19-1
Gijs van Mun 13:30 uur: VDZ JO19-1 – Bennekom JO19-1
Muhamed Osman 12:00 uur: Nunspeet JO17-1 – Zwart Wit ’63 JO17-1
Evert Petersen 14:30 uur: Marienberg 1 – Oranje Nassau 1
Philip Ploeg 10:00 uur: ESC JO17-1 – IJVV JO17-1
Gertie Schol 15:00 uur: Spero JO19-2 – Trekvogels JO19-1
Mursel Söner 12:30 uur: DVS’33 Ermelo VR1 – Berkum VR1
Remon Tulen 15:00 uur: Keizerstad 1 – UNI VV 1
Wahyudi Vermeulen 14:45 uur: DVV JO19-1 – Bataven JO19-1

 

Zondag 4 maart: 

Ferry van Ark 10:00 uur: De Graafschap JO14-1 – FC Utrecht JO14-1
Stefan Baltus 14:00 uur: Warnsveldse Boys 1 – KCVO 1
René Beijen 14:00 uur: EDS 1 – Westervoort 1
Marco Daemen 14:00 uur: Holten 1 – Activia 1
Boban Dordievski 10:00 uur: De Zweef 2 – Concordia-W 2
Sander Hachmang 14:00 uur: Babberich 1 – SV Gelders Eiland 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Noordster 1 – FVC 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Diepenveen 1 – Terwolde 1
Hubert Mulder 11:30 uur: WSV 2 – Voorwaarts T 4
G.J. Mulder 11:30 uur: Beekbergen 2 – Klarenbeek SC 2
Gijs van Mun 14:00 uur: JVC Cuijk – OJC Rosmalen (ASR)
Theo Oosterman 10:30 uur: Bataven 2 – Alverna 2
Kemal Sener 14:00 uur: Klein Dochteren 1 – DEO 1
Luuk Timmer 14:00 uur: Hercules – Quick
Maarten Zilverberg 14:00 uur: Concordia-W 1 – Varsseveld 1