Aanstellingen SAO Apeldoorn week 10

aanstellingen

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 2 maart tot en met zondag 8 maart.

Maandag 2 maart

Muhammed Osman 18:30 uur: FC Eindhoven 2 – FC Emmen 2 (ASR)

 

Vrijdag 6 maart

Luuk Timmer 20:00 uur: Telstar – Jong PSV (4e official)

 

Zaterdag 7 maart

Richard Bakker 14:30 uur: VVOG 3 – Batavia ’90 2
Gerrit Beekman 14:45 uur: DOS ’37 1 – Go Ahead K. 1
Henk van den Beld 14:30 uur: ATC’65 JO19-1 – Olde Veste’54 JO19-1
Jelle Besselsen 14:30 uur: Staphorst – Eemdijk
Meine de Boer 14:30 uur: Be Quick’28 1 – IJVV 1
Melvin Brink 15:15 uur: WVF JO19-1 – Hoevelaken JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Lunteren 1 – VRC 1
Rick van Bussel 14:30 uur: Dodewaard 1 – Wodanseck 1
Delphin de Graaf 15:00 uur: WSV JO19-1 – RSC JO19-1
Nicholas Henon 15:00 uur: Quick 1888 1 – Woezik 1
Matthias Hollebeek 12:39 uur: Schalkhaar JO15-2 – Activia JO15-1
Gerard Jansen 15:00 uur: Zeewolde 1 – SV Otterlo 1
Wim Jeths 14:30 uur: SVI JO19-1 – Zeewolde JO19-1
Martijn Kieft 14:30 uur: ARC – Spijkenisse
Youri Kuipers 15:00 uur: Excelsior Z. 1 – Oeken 1
Rein van Leeuwen 15:00 uur: Teuge SP 1 – Veenendaal 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: VVOG – Hoek (ASR)
Owen Luksch 15:15 uur: Albatross JO19-1 – Brakkenstein JO19-1
Jan Hendrik Modderman 14:00 uur: SEC 1 – Zeist SV 1
Gijs van Mun 14:30 uur: Ter Leede – Ajax (ASR)
Gerrit van Munster 12:45 uur: DVV JO17-1 – Theole JO17-1
Muhamed Osman 15:15 uur: Beuningse Boys JO19-1 – csv Apeldoorn JO19-1
Philip Ploeg 10:15 uur: Blauw Geel’55 JO17-1 – AVW ’66 JO17-1
Luuk Timmer 15:00 uur: Sparta Nijkerk – ONS Sneek 
Remon Tulen 15:00 uur: Oranje Nassau 1 – Blauw Wit ’34 1
Bjorn van der Vliet 11:45 uur: Woezik JO17-1 – Westervoort JO17-1

 

Zondag 8 maart

Ferry van Ark 14:00 uur: OSC 1 – Overasseltse Boys 1
René Beijen 14:00 uur: USV 1 – Pesse 1
Marco Daemen 14:00 uur: DSZ 1 – NSVV FC Kunde 1
Marcel Derksen 10:00 uur: Sc. Overwetering 2 – Lemelerveld 2
Boban Dordievski 11:00 uur: AWC 2 – DCS 2
Bennie Mulder 14:30 uur: Groen Wit’62 1 – WWNA 1
G.J. Mulder 9:30 uur: AZC 3 – Vorden 2
Theo Oosterman 14:00 uur: Twello SV 1 – ZVV ’56 1
Muhamed Osman 14:00 uur: Alcides – Velsen Rkvv (ASR)

 

Rick van Bussel leidt zaterdag de wedstrijd Doodewaard – Wodanseck.