Aanstellingen SAO Apeldoorn week 11 (AFGELAST)

Al het amateurvoetbal dit seizoen is afgelast vanwege het coronavirus, onderstaande wedstrijden gaan dus niet door. 

Maandag 9 maart

Jelle Besselsen 18:30 uur: De Graafschap 2 – FC Dordrecht 2

 

Zaterdag 14 maart

Nicolet Bakker 14:30 uur: Sportlust ’46 – Capelle (ASR)
Richard Bakker 14:30 uur: Hierden 3 – Lelystad ’67 2
Henk van den Beld 12:30 uur: Be Quick’28 JO17-1 – LSC 1890 JO17-1
Jelle Besselsen 14:30 uur: Sportlust ’46 – Capelle
Melvin Brink 15:00 uur: Voorwaarts T JO19-1 – Be Quick’28 JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: FC Dinxperlo 1 – Renswoude 1
Rick van Bussel 14:00 uur: Woezik 1 – Alverna 1
Marcel Derksen 14:45 uur: DOS ’37 1 – DTS Ede 1 (ASR)
Delphin de Graaf 12:30 uur: SKV JO17-1 – DVV JO17-1
Frank de Haan 14:45 uur: DOS ’37 1 – DTS Ede 1 (ASR)
Nicholas Henon 15:00 uur: Ede/Victoria vv 1 – FC RDC 1
Matthias Hollebeek 11:45 uur: Epe JO13-1G – SDV Barneveld JO13-1
Gerard Jansen 14:30 uur: SCD ’83 1 – SVN’69 1
Wim Jeths 14:30 uur: VVOG JO19-1 – WVF JO19-1
Martijn Kieft 14:30 uur: AZSV – SC Feyenoord
Youri Kuipers 14:30 uur: Rood-Wit ’58 1 – Teuge SP 1
Rein van Leeuwen 11:30 uur: DVS’33 Ermelo 2 – Enter Vooruit 2
Jeremy van der Ley 14:00 uur: Quick – Dongen (ASR)
Owen Luksch 12:30 uur: VVOG JO17-1 – Genemuiden SC JO17-1
Jan Hendrik Modderman 15:15 uur: Diemen 1 – SDZ 1
Gerrit van Munster 13:30 uur: Robur et Velocitas JO19-1 – Dos Kampen JO19-1
Muhamed Osman 14:30 uur: FC Zutphen JO19-1 – v.v. Dieren JO19-1
Remon Tulen 14:45 uur: SVZW 1 – Bennekom 1
Marthijn Witteveen 12:45 uur: DVV JO15-1 – Blauw Geel’38/JUMBO JO15-1

 

Zondag 15 maart

Ferry van Ark 14:30 uur: NSVV FC Kunde 1 – SCE 1
René Beijen 14:00 uur: Beuningse Boys 1 – Germania 1
Marco Daemen 14:00 uur: CHRC 1 – GVA 1
Marcel Derksen 11:30 uur: Eldenia 2 – VVO 2
Boban Dordievski 14:00 uur: Avanti W. 1 – DSVD 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Hoonhorst 1 – SDOL 1
G.J. Mulder 11:30 uur: Victoria Boys 2 – Voorwaarts T 5
Theo Oosterman 14:00 uur: Peeske ‘t 1 – Jonge Kracht 1
Muhamed Osman 14:00 uur: IFC – Baronie (ASR)
Philip Ploeg 11:00 uur: VDZ VR2 – Raalte VR1
Luuk Timmer 14:30 uur: Groene Ster – Hoogland

 

Muhamed Osman (links) assisteert zondag bij de wedstrijd IFC – Baronie. Remon Tulen (3e van links) fluit zaterdag SVZW – Bennekom.