Aanstellingen SAO Apeldoorn week 35

Hier vindt u de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor week 35. Het gaat om de wedstrijden van maandag 28 augustus tot en met zondag 3 september.

Dinsdag 29 augustus

Jelle Besselsen 20:30 uur: Terschuurse Boys – Saestum
Bjorn Kuiper 20:00 uur: AGOVV – Voorwaarts

 

Donderdag 31 augustus

Patrick Zwiers 20:00 uur: Veensche Boys 3 – Sparta Nijkerk 3

 

Zaterdag 2 september

Ferry van Ark 15:00 uur: SDV Barneveld JO19-1 – DTS Ede JO19-1
Richard Bakker 15:00 uur: Fortissimo 1 – Terschuurse Boys 1
Henk van den Beld 14:30 uur: WZC Wapenveld 1 – OZC 1
René Berkhof 12:45 uur: SDV Barneveld 7 – ESA 3
Melvin Brink 11:45 uur: Robur et Velocitas JO17-1 – VVOP JO17-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Lelystad ’67 JO19-1 – Unicum JO19-1
Johan van Gerrevink 14:30 uur: VIOS V. 1 – Oene 1
Wim Jeths 12:30 uur: Excelsior’31 JO17-1 – SVVN JO17-1
Martijn Kieft 15:00 uur: csv Apeldoorn – Staphorst
Bjorn Kuiper 17:00 uur: De Zweef 1 – Den Ham 1
Youri Kuipers 14:30 uur: Excelsior’31 JO19-1 – SVVN JO19-1
Jan Langendonk 14:30 uur: SV Otterlo 1 – Woezik 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: Hattem 1 – Hulshorst 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: AZSV – Berkum (ASR)
Erik Maat 14:30 uur: Zwart Wit ’63 1 – VVOG 2
Fred van Meerkerk 13:45 uur: Robur et Velocitas JO15-1 – Groen Wit’62 JO15-1
Gijs van Mun 12:00 uur: Vitesse JO15-1 – Cambuur L. JO15-1
Muhamed Osman 11:00 uur: v.v. Dieren JO17-1 – SJO Oeken/Brummen JO17-1
Evert Petersen 14:30 uur: DES 1 – Bruchterveld 1
Gertie Schol 15:00 uur: Sparta Nijkerk JO19-2 – Lunteren JO19-1
Luuk Timmer 14:30 uur: Ajax – Genemuiden SC
Remon Tulen 15:00 uur: Harskamp 1 – Oranje SC 1
G.M. van der Wal 15:00 uur: DVOV 1 – Oeken 1
Laurentius Wedemeijer 12:30 uur: Elspeet 2 – Teuge SP 2
Guus de Witte 17:00 uur: Vroomshoopse Boys 1 – Lemelerveld 1
Patrick Zwiers 15:00 uur: DVOV 1 – Oeken 1

 

Zondag 3 september

Stefan Baltus 14:00 uur: Gazelle De 1 – Colmschate 1
René Beijen 14:00 uur: Orderbos 1 – V en L 1
Boban Dordievski 14:00 uur: Activia 1 – Warnsveldse Boys 1
Bennie Mulder 14:00 uur: Sportclub Deventer 1 – Sallandia 1
Hubert Mulder 10:00 uur: Wissel 2 – Sportclub Deventer 2
G.J. Mulder 11:30 uur: WSV 5 – KCVO 3
Remco Mulder 14:00 uur: Kon. UD 1 – Twello SV 1
Gijs van Mun 14:00 uur: Quick ’20 – Quick (ASR)
Theo Oosterman 10:30 uur: DAVO 2 – Raalte 2
Robin Veldman 14:30 uur: Jong FC Den Bosch – Woezik (ASR)