Aanstellingen SAO Apeldoorn week 5

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor deze week. Het gaat om de wedstrijden van maandag 27 januari tot en met zondag 2 februari.

Vrijdag 31 januari: 

Luuk Timmer 20:00 uur: TOP Oss – Roda JC (4e off.)

 

Zaterdag 1 februari: 

Nicolet Bakker 14:30 uur: SteDoCo – Jong Almere City FC (ASR)
Richard Bakker 12:00 uur: Stroe 2 – DTS Ede 3
Gerrit Beekman 15:00 uur: Olde Veste’54 1 – Winsum 1
Henk van den Beld 15:00 uur: Union JO19-1 – TOP JO19-1
Jelle Besselsen 14:30 uur: AZSV – DUNO D
Melvin Brink 15:00 uur: Sparta Nijkerk JO19-1 – Montfoort S.V.’19 JO19-1
Jordin Brouwer 14:30 uur: Avereest 1 – Lutten SC 1
Delphin de Graaf 15:00 uur: DTS Ede JO19-1 – Fortissimo JO19-1
Nicholas Henon 14:30 uur: Lienden 1 – Valburg 1
Matthias Hollebeek 10:30 uur: csv Apeldoorn JO13-1 – Genemuiden SC JO13-1
Gerard Jansen 15:00 uur: Oranje Nassau 1 – Hellendoorn v.v. 1
Wim Jeths 14:30 uur: Reunie/GSV’63 JO17-1 – SDC ’12 JO17-1
Martijn Kieft 14:30 uur: Staphorst – RKAV Volendam
Youri Kuipers 14:30 uur: ESA 1 – v.v. Dieren 1
Jan Langendonk 14:00 uur: Kolping-Dynamo 1 – AZ 2000 – Elderveld 1
Rein van Leeuwen 14:30 uur: De Esch 1 – Marienberg 1
Owen Luksch 12:30 uur: WHC JO17-1 – ZAC JO17-1G
Jan Hendrik Modderman 14:30 uur: Wasmeer 1 – Eemnes 1
Gijs van Mun 14:30 uur: VVOG – DVS’33 Ermelo (ASR)
Gerrit van Munster 15:00 uur: Warnsveldse Boys JO19-1 – Be Quick Z. JO19-1
Philip Ploeg 10:30 uur: Unicum JO15-1 – WVF JO15-1
Mursel Söner 14:30 uur: DVS’33 Ermelo VR1 – Hollandscheveld VR1
Remon Tulen 14:30 uur: Broekster Boys 1 – Zeerobben 1
Bjorn van der Vliet 14:30 uur: SVO ’68/VVLK JO17-1 – AWC JO17-2
Marthijn Witteveen 14:30 uur: VVOG JO17-1 – Go Ahead K. JO17-1

 

Zondag 2 februari: 

Ferry van Ark 14:00 uur: Holten 1 – Ulu Spor FC 1
René Beijen 14:00 uur: RSC 1 – LSV 1
Boban Dordievski 14:30 uur: Grol 1 – DSVD 1
Bjorn Kuiper 14:00 uur: Gomos 1 – Heerenveen 1
Jeremy van der Ley 14:30 uur: Jong ADO Den Haag – HSC ’21 (ASR)
Bennie Mulder 14:00 uur: ZVV ’56 1 – WWNA 1
G.J. Mulder 11:00 uur: Warnsveldse Boys 2 – AZC 3
Muhamed Osman 14:00 uur: VOC – JOS Watergraafsmeer (ASR)
Philip Ploeg 12:00 uur: Westervoort VR1 – OSC VR1
Kemal Sener 11:00 uur: AZC 2 – SML 2
Luuk Timmer 14:00 uur: Alcides – Hoogeveen