Aanstellingen (assistent-)scheidsrechters

Hier vind je de aanstellingen van de (assistent-)scheidsrechters van de SAO Apeldoorn voor de komende week. 

 

Zaterdag 11 februari
Ferry van Ark 14:30 Noord Veluwe Boys 1 – EZC ’84 1
René Beijen 17:00 VIOD 1 – Concordia-W 1
Melvin Brink 10:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-1JM – ST JVC Cuijk/SIOL JO15-1
Jordin Brouwer 12:00 Vitesse O18 – ADO Den Haag O18
Mathijs Buitenhuis 14:00 Kolping-Dynamo 1 – Beuningse Boys 1
Rick van Bussel 14:30 WVF 1 – VSCO ’61 1
Kevin van Egmond 14:30 Epe JO14-1JMd – HHC Hardenberg JO14-1
Delphin de Graaf 15:00 Zeewolde 1 – Zwart Wit ’63 1
Sander Hachmang 17:00 Avanti W. 1 – Vogido 1
Thomas Hardeman 15:00 ASWH – DVS’33 Ermelo
Nicholas Henon 14:30 Horst FC 1 – AGOVV 1
Jan Hollebeek 12:00 Spakenburg JO19-1 – WSV JO19-1
Wim Jeths 13:00 WSV JO14-1JM – DIO ’30 JO14-1
Martijn Kieft 14:30 Eemdijk – Berkum
Wessel Kok 12:30 Unicum 7 – Horst FC 2
Bram Leeflang  15:00 Teuge SP 1 – DVOV 1
Rein van Leeuwen 12:15 Nunspeet 2 – Enter Vooruit 2
Jos Legebeke 15:00 Schalkhaar JO19-1 – SJO HSC – Buurse JO19-1
Jan Hendrik Modderman 14:30 United/DAVO 1 – SCPB’22 1
Gijs van Mun 15:00 AFC – HHC Hardenberg (ASR)
Gerrit van Munster 12:30 DVS’33 Ermelo JO17-1 – csv Apeldoorn JO17-1
Henri Nooteboom 13:30 Go Ahead Eagles O21 – SC Cambuur O21 (ASR)
Jari Procee 14:30 Kon. UD 1 – GFC 1
Peter Stoop 11:15 Roda 46 JO15-1 – WSV JO15-1JM
Remon Tulen 14:30 Scheveningen – Jong Sparta Rotterdam (4e official)
Marwan van Ulden 12:00 Advendo ’57 2 – SDV Barneveld 3
Laurentius Wedemeijer 11:30 SDC Putten 3 – SEH 2
Marthijn Witteveen 15:00 SDOO 1 – Dodewaard 1
 
Zondag 12 februari
Marco Daemen 14:00 Loenermark 1 – Klarenbeek SC 1
Boban Dordievski 14:30 Germania 1 – DIOSA 1
Kevin van Egmond 14:00 NEO 1 – Dalfsen 1 (ASR)
Daniël Groen 14:00 Raalte 1 – IJsselstreek 1
Sander Hachmang 14:00 Angeren 1 – RKSV Driel 1
Bjorn Kuiper 14:00 Unitas – Quick
Jan Langendonk 14:00 Hoonhorst 1 – SDOL 1
Bennie Mulder 14:00 Haarle 1 – Broekland 1
Theo Oosterman 14:30 WVW 1 – Aquila 1
Muhamed Osman 14:30 HSC ’21 – OSS’20 (ASR)
Jan Reijnen 14:00 Neede 1 – Twenthe 1
Kemal Sener 14:00 Ratti – Socii 1 – ZZC’20 1
Bjorn van der Vliet 14:00 RODA ’28 1 – UHC 1
 
Dinsdag 14 februari
Rick van Bussel 20:15 Robur et Velocitas O23 – AGOVV O23 (ASR)
Matthias Hollebeek 20:15 Robur et Velocitas O23 – AGOVV O23 (ASR)
Bjorn Kuiper 20:00 Vios V. 1 – Heerde 1 (oefenwedstrijd)
Bram Leeflang 20:15 Robur et Velocitas O23 – AGOVV O23 
 
Donderdag 16 februari
Marco Daemen 20:00 Babberich 1 – Dierense Boys 1
Bjorn Kuiper 20:00 Epe 1 – Voorwaarts T 1 (oefenwedstrijd)
 
Dinsdag 21 februari
Bjorn Kuiper 20:00 Vios V. 1 – Robur et Velocitas 1 (oefenwedstrijd)

 

Mathijs Buitenhuis heeft zaterdag de leiding over de wedstrijd Arnhemse Boys 1 – SDOO 1!

Staat jouw wedstrijd niet in het overzicht of wil je een oefenwedstrijd delen? Stuur dan een mail naar webredactie@sao-apeldoorn.nl.